X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Poznaj armaturę łazienkową OMNIRES

Poznaj armaturę łazienkową OMNIRES

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy OMNIRES, producenta i dystrybutora wyposażenia łazienek, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, kabin prysznicowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, syfonów i akcesoriów łazienkowych.

Firma posiada dwie własne marki produktów:

Rozsądna cena idąca w parze z jakością wykonania - ta idea przyświecała nam podczas tworzenia produktów oznaczonych marką BIHC. To najlepszy wybór dla wszystkich z Państwa, którzy wymagają solidnych produktów bez konieczności przepłacania.

Tylko wybrane produkty klasy premium tworzą rodzinę OMNIRES. Oferowane produkty spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.


Nowa seria baterii łazienkowych Ebro charakteryzuje się subtelnymi, opływowymi kształtami korpusu i dużymi, komfortowymi dźwigniami regulującymi przepływ. Perlator w baterii umywalkowej został ukryty wewnątrz wylewki dodając jej elegancji, dodatkowo posiadając możliwość regulacji kierunku strumienia przepływu o 7 stopni w dowolnym kierunku od osi pionowej. Bateria wannowa posiada duży, wygodny w użyciu przełącznik strumienia z wylewki na prysznic. Wszystkie baterie w serii posiadają 3 lata gwarancji. W maju seria zostanie dodatkowo poszerzona o wysoką baterię umywalkową.


www.omnires.pl/oferta/baterie/baterie_lazienkowe/omnires/ebro/

 

 


 

Zachęcamy do korzystania z biblioteki CAD firmy OMNIRES, gdzie znajdziecie Państwo ponad 160 modeli 3D gotowych do wykorzystania w programach Revit, AutoCAD oraz 3ds MAX.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt