X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

A jak ty zaplanowałeś odwodnienie?

A jak ty zaplanowałeś odwodnienie?

Uwaga! Jeżeli masz problem z wyświetlaniem newslettera, kliknij tutaj.

2013.05

Ukryta rynna i estetyczny okap w każdym wydaniu RHEINZINK

Klasyczna rynna półokrągła

Systemy odwodnienia RHEINZINK oferują różnorodne formy i możliwości indywidualnego stosowania. Obejmują one półokrągłe i prostokątne rynny dachowe, rury spustowe, liczne formy specjalne w popularnych wymiarach i odpowiednie akcesoria. Obejmując około 500 artykułów, program odwodnień dachowych tytan-cynk RHEINZINK daje pewność otrzymania asortymentu perfekcyjnie wzajemnie dopasowanego i kompletnego.

Czy będzie to system z naturalnej blachy gołowalcowanej RHEINZINK prePATINA walzblank, czy też w wersji szaroniebieskiej lub grafitowej patyny RHEINZINK prePATINA blaugrau oraz schiefergrau - wszelkie części składowe są wykonane z tego samego materiału o najwyższej jakości stopu. Tworzenie się naturalnej warstwy ochronnej patyny zapewnia, że systemy rynnowe RHEINZINK przez dziesiątki lat spełnią swe zadania bez potrzeby konserwacji.

Wyślij projekt do wyceny >>
Zamów próbki >>
Zobacz instrukcję montażu na naszym kanale YouTube >>

Rynna balkonowa, do małych daszków i altan

Aby niezawodnie odwodnić małe powierzchnie najlepiej jest wybrać rynnę o małym przekroju. Wciskana rynna RHEINZINK pozwala zrezygnować z uchwytów rynnowych, umożliwiając prosty i pewny montaż na placu budowy.
więcej >>

Rynny wewnętrzne i koryta

Rynny wewnętrzne pod względem planowania i wymiarowania są rynnami specjalnymi, dlatego warto zwrócić uwagę na wskazówki dotyczące wymiarowania i konstrukcji dachu.
więcej >>

Rynna prostokątna

Standardowa oferta RHEINZINK obejmuje ponad 500 gotowych, perfekcyjnie dopasowanych do siebie elementów uwzgledniających kształt budynku, jak i rodzaj pokrycia. Ponieważ sama rynna to nie wszystko, oferujemy kompletne doradztwo w zakresie niezbędnych obróbek blacharskich i detali architektonicznych.
więcej >>


Detal w CAD? Żaden problem

Różnorodnośc systemów RHEINZINK pozwala na odpowiednie zaprojektowanie odwodnienia niezaleznie od bryły budynku. Wiekszość detali opracowujemy indywidualnie, udostępniając je pod Państwa projekt i na każde Państwa życzenie. Wyślij projekt do konsultacji lub skontaktuj sie bezpośrednio z naszymi Doradcami Technicznymi i zapoznania się z bogatą ofertą Serwisu RHEINZINK

więcej>>

RHEINZINK jest ECO

Czy estetyczne, w zgodzie z natura rozwiązania są możliwe na większą skale? Przedstawiamy różne aspekty zrównoważonego podejścia RHEINZINK, w których magazynowanie wody deszczowej stanowi tylko jeden z wielu możliwych zastosowań tytan-cynku.

Więcej >>

Dołącz do swoich znajomych na FACEBOOK

InformacjaIdeaWypisz

RHEINZINK Polska Sp. z o.o. · Majdan 105 · PL 05-462 Wiązowna
tel.: +48 22 7899191 · faks: +48 22 7899199 · info@rheinzink.pl

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt