X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Poznaj ogrodzenia firmy STYL-BET

Poznaj ogrodzenia firmy STYL-BET

  

Modułowe ogrodzenie firmy STYL-BET pozwala na dostosowanie go do każdej posesji wg założonego projektu. Podstawowym modułem ogrodzenia jest element słupka ogrodzeniowego, którego ilość stosuje się w zależności od potrzeby wysokości planowanego ogrodzenia. 

Do wypełnienia dolnej przestrzeni między słupkami służą pustaki międzysłupkowe. Mogą one również pełnić funkcje elementu słupka ogrodzeniowego, szczególnie, gdy potrzebne jest stabilne mocowanie szerokich bram. Uzupełnienie stanowi pustak międzysłupkowy ½, wykorzystywany najczęściej do wypełnienia luk powstających przy krzyżykowym układaniu pustaków. 

 

Do wykończenia ogrodzenia oferujemy pokrywy słupków i cokołów w wersji kopertowej i prostej. Wypełnienie przęsła ogrodzeniowego pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Dowolny wybór przęseł pozwala na harmonijne dostosowanie całości ogrodzenia do charakteru i stylu nieruchomości a możliwość wykonania otworów (np. na domofon) czyni je dyskretną i funkcjonalną formą zachowania prywatności. Wszystkie elementy ogrodzenia wykonujemy z dowolnie wybranej przez Państwa grubości frakcji kruszyw oraz w pełnej gamie kolorów wg oferty naszej firmy. 

Betonowe ogrodzenie jest trwałym, estetycznym i niezwykle eleganckim w swej prostocie uzupełnieniem każdej posesji. 

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej www.styl-bet.com.pl, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszej firmy Styl-Bet, która jest stale wzbogacana o nowe wyroby.

Na stronie Producenta znajdą Państwo również bibliotekę rysunków CAD, dotychczasowe realizacje, referencje oraz sieć sprzedaży.

Sprawdź bibliotekę CAD firmy STYL-BET

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt