X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Produkty PREFABET na ARCHISPACE

Produkty Prefabet na ARCHISPACE

 

Grupa Prefabet  S.A. mająca swoją siedzibę w Świerżach Górnych koło Kozienic należy dziś do irlandzkiej międzynarodowej Grupy producentów materiałów budowlanych  - CRH. Od lat w branży budowlanej uznawana jest za lidera w produkcji betonu komórkowego, o mocach produkcyjnych sięgających 1.000.000 m3 rocznie.

 

Bloczki i płytki z betonu komórkowego stanowią podstawowy produkt GRUPY PREFABET S.A. Różnica pomiędzy bloczkami a płytkami jest umowna, gdyż produkt o grubości mniejszej niż 24 cm nazywany jest płytkami, a grubszy bloczkami

Płytki zastosowanie

Produkowane przez GRUPĘ PREFABET płytki, oferujemy w wymiarach: szerokość 59 cm x wysokość 24 cm x grubość od 6 do 18 cm, oraz klasach gęstości 500 i 600.

Płytki służą głównie do budowy ścian działowych

Bloczki zastosowanie

Produkowane prze GRUPĘ PREFABET bloczki oferujemy w wymiarach: szerokość 59 cm x wysokość 24 cm x grubość od 24 do 42 cm, oraz klasach gęstości 400, 500 i 600.

Ponadto Zakłady w Redzie, Żelisławicach i Wilkasach oferują białe bloczki na pióro-wpust z uchwytem oraz bez uchwytu.

 

 

Właściwości betonu komórkowego

Beton komórkowy jest materiałem godnym uwagi jako idealny materiał budowlany ze względu na swoje cechy i właściwości. Decyzję o wykorzystaniu go jako materiału wiodącego w inwestycji warto podejmować już na etapie projektowym. Jest to materiał uniwersalny, który doskonale sprawdza się zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i wielkoformatowym. Ponadto z powodzeniem jest stosowany jako budulec we wszystkich krajach europejskich i ma opinie materiału łatwego w obróbce , ciepłego , zdrowego i taniego. Historia produkcji autoklawizowanego betonu komórkowego sięga początku XX wieku. Przez lata rozwoju technologicznego oraz ulepszania produktu, beton komórkowy stał się materiałem który idealnie sprawdza się również w nowoczesnych, często futurystycznych budowlach.

Ze względu na swoje właściwości produkty GRUPY PREFABET S.A są rekomendowane, oraz pozytwnie zaopiniowane  przez Stowarzyszenie Producentów betonu (SPB) oraz Instytut Badawczy CEBET jako najekonomiczniejszy materiał budowlany. 


Na portalu ARCHISPACE znajduje się ponad 120 rysunków i modeli CAD z oferty firmy PREFABET.
Zachęcamy do korzystania z bibliotek firmy:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt