X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Dekory drzwiowe 3D Look od CLASSEN

Dekory drzwiowe 3D Look od CLASSEN

Technologia stale idzie do przodu. Zachwycamy się stworzonym w technice trójwymiarowej filmem „Avatar”, na ścianach wieszamy telewizory 3D, projektujemy wnętrza w programach 3D, a w sieci poruszamy się po trójwymiarowych mapach. Tzw. trzeci wymiar dotarł już również do branży wyposażenia wnętrz.

Aby uzyskać efekt trójwymiarowości we wnętrzach, warto więc skorzystać z naszej najnowszej oferty Classen, który poleca trzy dekory wewnętrznych skrzydeł drzwiowych, dzięki którym pomieszczenie nabierze zupełnie innego wymiaru.

Nowe dekory: dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony coraz lepiej imitują fornir.

 

 

 

 Dąb bagienny

 

 

 

 

 Dąb olejowany

 

 

 

 

 Dąb palony

 

W ten sposób uzyskujemy efekt porów synchronicznych, które stanowią strukturę optyczną, czyli widoczną dla ludzkiego oka. Pory zsynchronizowane z rysunkiem słojów optycznie je uwypuklają, przez co powstaje efekt trójwymiarowości. Wewnętrzne skrzydła drzwiowe w dekorach 3D sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Poprzez trójwymiarowość pomieszczenie zostanie optycznie powiększone. Dekory 3D występują w jednej z najnowszych kolekcji wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Santana.

Kolekcję tę tworzą trzy podstawowe modele: drzwi pełne gładkie oraz z przeszkleniami w dwóch wariantach. Każdy ze wzorów występuje w dziewięciu dekorach. Oprócz tych trójwymiarowych drzwi Santana dostępne są w dekorach: akacja ST, biel, dąb natural, buk, orzech, wenge.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CAD firmy CLASSEN

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt