X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

KALDEWEI - wanny i brodziki dla wymagających

KALDEWEI - wanny i brodziki dla wymagających

Kaldewei jest wiodącym producentem wanien, brodzików i wanien z hydromasażem ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Kilkadziesiąt lat tradycji i doświadczeń, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma z Westfalii jest dziś jednym z największych producentów wanien na świecie.

Ponadczasowe wzornictwo

Produkty Kaldewei powstają przy udziale renomowanych biur projektowych, takich jak chociażby Phoenix Design ze Stuttgartu czy Sottsass Assotiati z Mediolanu. Współpraca ta owocuje gamą produktów o ponadczasowym wzornictwie i niepowtarzalnym charakterze. Ponad 400 różnych modeli wanien i brodzików pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Potwierdzają to również liczne nagrody, jakimi zostały wyróżnione wanny i brodziki Kaldewei w ostatnich latach, także na rynku polskim.

Stal emaliowana najwyższej jakości

Warto przyjrzeć się również zaletom materiału, z którego wykonane są stalowe wanny i brodziki Kaldewei. Najwyższej jakości stal i emalia sprawiają, że nawet po trzech dziesięcioleciach użytkowania wanny i brodziki Kaldewei wyglądają prawie jak nowe.

Stalowe wanny Kaldewei są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne - obicia i zarysowania, ponieważ w procesie wypalania w 3,5-milimetrowej stali emaliowanej powstają tzw. połączenia molekularne (cząsteczki stali i emalii przenikają się).

 

Wyjątkowo twarda powierzchnia emalii sprawia, że wanna Kaldewei zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Nawet regularne kąpiele naszych czworonożnych ulubieńców nie są dla niej niebezpieczne.

Za wyborem wanny stalowej przemawia również wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości. Osady można bez obaw szorować wszelkimi środkami czystości, nawet proszkami, które do wanien akrylowych są wręcz zakazane.

Kolejną zaletą wanny ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm jest bezkonkurencyjna stabilność. Nie musimy więc się obawiać, że uszczelnienie silikonowe między wanną a ścianą z czasem popęka, jak to się często dzieje w przypadku wanien akrylowych.

Dlatego możemy mieć pewność, że wanny i brodziki Kaldewei zachowają swój połysk, kolor i kształt przez długie lata. Firma daje na nie 30-letnią gwarancję.

  

 Zapraszamy do zapoznania się z biblioteką modeli oraz rysunków CAD firmy Kaldewei dostępnych na portalu ARCHISPACE.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt