X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Mobilne rozwiązania bez barier od HEWI Polska

Mobilne rozwiązania bez barier od HEWI Polska

Dostosowania według potrzeb

Przenośne poręcze oraz ławeczki prysznicowe gwarantują optymalny komfort użytkowania. Ich wyjątkową zaletą jest możliwość montażu dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne.
 
 
Mobilne poręcze uchylne -  dostosowanie czasowe

Poręcze dają poczucie bezpieczeństwa oraz wsparcie osobom z ograniczoną siłą fizyczną i mobilnością. Dzięki odpowiednim wymiarom oraz dopasowanemu profilowi perfekcyjnie spełniają swoje zadanie.
Mobilne poręcze przeznaczone są do szybkiej i łatwej instalacji na specjalnych ściennych platformach montażowych. Kiedy poręcz nie jest  potrzebna, można ją zdjąć a platformę zamaskować nakładką w dowolnym wykończeniu, pasującą do materiału, z jakiego wykonana jest poręcz np. stal szlachetna, poliamid, chrom lub WARM TOUCH.
 

Mobilne siedziska prysznicowe – bezpieczeństwo i komfort

Zawieszane ławeczki prysznicowe można użyć pod prysznicem, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Posiadają one innowacyjny system montażu, który pozwala na ich stabilne zamocowanie. Krzesełka są uchylne i w przypadku nieużytkowania można je składać zachowując wolną przestrzeń. Ich siedziska oraz oparcia wykonane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i dostępne w kolorach białym i antracytowym. Maksymalne obciążenie to 150 kg. W celu zapewnienia pełnego komfortu HEWI oferuje dwa rozmiary ławeczek. 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą nową stronę internetową lub do kontaktu z naszym biurem handlowym w Warszawie:

 

HEWI Polska

ul. Lelka 26

02-812 Warszawa

Tel.: 22 / 330 00 51

www.hewi.pl

Email: info@hewi.pl

Serwis projektowy

architekt@hewi.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt