X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Urządzenia gastronomiczne RM GASTRO

Urządzenia gastronomiczne RM GASTRO

RM GASTRO powstało w 1993 roku w Czechach, gdzie znajdują się nowoczesne zakłady produkcyjne firmy. Posiada oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji, będąc jednocześnie liderem produkcji i sprzedaży urządzeń gastronomicznych w tej części Europy.
W Polsce produkty grupy znane są głównie z bogatej oferty katalogu RM GASTRO, w którym znajdują się m.in. popularne piece konwekcyjno-parowe RETIGO i linie kuchenne RM LOTUS.
Marka REDFOX to segment produktów ekonomicznych w Grupie RM GASTRO. W ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia oraz akcesoria gastronomiczne.

Dotychczas udostępniliśmy Państwu rysunki większości urządzeń z naszej oferty, głównie linii grzewczych Lotus oraz pieców konwekcyjno-parowych marki Retigo. Dziś do zbioru dołączyła nie mniej ważna grupa urządzeń stołowych, będących częstym wyposażeniem każdego obiektu, w którym przygotowuje się posiłki - od małych barów po duże restauracje i wszystkie obiekty zbiorowego żywienia.

Udostępniamy Państwu także bibliotekę rysunków urządzeń należących do linii grzewczej RedFox 600. Cechuje je solidność wykonania i łatwość w obsłudze. Klienci otrzymują dobrą jakość w równie dobrych cenach, co sprawia, że produkty są dostępne dla wszystkich. Prezentowane urządzenia wyprodukowano w Unii Europejskiej. Spełniają one europejskie normy jakości oraz regulacje dotyczące gwarancji i serwisu urządzeń.

Ponadto, jeśli projektują Państwo kuchnię obiektu gastronomicznego i potrzebują fachowego doradztwa specjalistów gastronomicznych, zapraszamy do kontaktu i współpracy:
RM GASTRO Polska Sp. z o.o.    
ul. Sportowa 15a
43-450 Ustroń
www.rmgastro.pl
info@rmgastro.pl
+48 33 854 73 26
+48 33 854 70 52

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt