X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 1/ 2014

Newsletter Kanlux nr 1/ 2014

zobacz wersję online Newsletter nr: 01/2014, 25 luty 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

Kanlux na targach BUDMA 2014!

W tym roku zapraszamy Państwa na targi BUDMA, odbywające się w dniach 11-14 marca 2014 w Poznaniu. Będzie to znakomita okazja, by porozmawiać z naszymi Regionalnymi Kierownikami ds. Inwestycji, a także z bliska przyjrzeć się naszym oprawom oświetleniowym i źródłom światła. Znajdziecie nas Państwo na stoisku 136 w hali 3a, gdzie będziemy aktywni w ramach stoiska Archispace BUDMA. W punkcie konsultacyjnym szczegółowo zaprezentujemy naszą ofertę, opowiemy o nowościach i naszych najciekawszych produktach.
Jednym z ciekawszych wydarzeń w ramach Archispace, będzie 16 bezpłatnych warsztatów projektowych i szkoleń dla architektów oraz projektantów z cyklu Archispace - Akademia Efektywnego Projektowania, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów PROCAD. Będzie to znakomita okazja, by wzbogacić swoją wiedzę, poznać najnowsze trendy, technologie projektowe oraz nasze produkty, a także wymienić cenne doświadczenia. Wszyscy uczestnicy Akademii Efektywnego Projektowania będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się również produkty marki Kanlux.
Dla osób, które nie mogą pojawić się w tych dniach w Poznaniu, wszystkie tematy będą na żywo transmitowane w internecie, by w nich uczestniczyć wystarczy się zarejestrować tutaj.
Podczas targów BUDMA 2014, aktywnie działający projektanci, którzy odwiedzą przestrzeń Archispace, będą mieli okazję otrzymać także unikatową płytę przygotowaną specjalnie na targi i dostępną wyłącznie w czasie ich trwania. Płyta zawierać będzie bibliotekę blisko 50 tys. rysunków CAD (rysunków 2D, modeli 3D, kreskowań, wzorów ułożeń i tekstur), wśród których znajdą się również rysunki produktów marki Kanlux. Ponadto na płycie zamieszczony zostanie szereg innych atrakcyjnych materiałów, w tym katalogi, prezentacje, program PROCAD Tools4Revit Smart Browser wspomagający zarządzanie i edycję rodzin w Autodesk Revit, pakiet trzech programów do generowania automatycznych zestawień z istniejących rysunków DWG oraz voucher na jeden dzień szkolenia AutoCAD lub Revit. zobacz procad.pl/archispace_budma

Wiadomości

Dostępna biblioteka CAD z produktami Kanlux!

Zachęcamy do korzystania z biblioteki rysunków i przekrojów CAD (AutoCAD) oraz modeli 3D (AutoCad, Revit, 3D Studio Max), przygotowanych blisko 300 produktów Kanlux z grupy opraw architektonicznych, domowych i zewnętrznych. Baza gotowych rysunków do zastosowania w dokumentacji projektowej dostępna jest na platformie archispace.pl oraz na stronie kanlux.pl, w podstronie dla Architektów oraz w zakładce Do pobrania. Dla zapewnienia kompletu informacji, rysunki CAD na kanlux.pl zostały dodane do poszczególnych produktów, tak by wraz z ich specyfikacją, parametrami technicznymi, kartą katalogową, rysunkiem technicznym, zdjęciami i wizualizacją dostarczyć wygodne narzędzie do pracy. Typowy produkt jest przedstawiony poprzez modele trójwymiarowe, rysunki CAD, rysunki detali rozwiązań konstrukcyjnych oraz informacje techniczne, opisy i zdjęcia.
czytaj więcej

Sięgnij po nową jakość światła – wybierz GARO LED8W E27

GARO LED8W E27-WW jest nową, energooszczędną propozycją źródła światła LED z firmy Kanlux. Stanowi nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na znaczne obniżenie kosztów energii. GARO LED8W E27-WW posiada kształt tradycyjnej żarówki, a emitowane przez nie ciepłobiałe światło jest odwzorowaniem światła emitowanego przez klasyczne żarówki matowe. Strumień świetlny emitowany przez źródło wynosi 730 lumenów, dzięki czemu z powodzeniem może ono zastąpić klasyczną żarówkę o mocy 55 W, w większości opraw domowych. Skuteczność świetlna nowości Kanlux wynosi aż 91 lm z 1 W, dzięki czemu jest znakomitą propozycją dla osób szukających źródła światła o mniejszej mocy i bardzo dobrych parametrach fotoelektrycznych, a do tego w rozsądnej cenie.

czytaj więcej

ECLERO DL-213O – łączy funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo

W bogatej ofercie plafonier Kanlux dostępna jest nowa, funkcjonalna oprawa oświetleniowa ECLERO DL-213O, która swoją premierę miała na polskim rynku w styczniu 2014 roku. Charakteryzuje się ona dookólnym charakterem świecenia, z jednoczesnym efektem podświetlenia powierzchni, na której jest mocowana. Oprawa pozwala na stosowanie źródeł światła o trzonku E27, o maksymalnej mocy 2x13 W. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zastosowany w oprawie ECLERO DL-213O klosz z poliwęglanu (PC), odznaczający się wysoką wytrzymałością na uderzenia (IK10). Wandaloodporny charakter oprawy zapewnia także forma zamknięcia, wykorzystująca specjalne śruby zabezpieczające przed nieuprawnionym otwarciem. Wszystkie te czynniki sprawiają, że oprawa znakomicie sprawdzi się przy oświetleniu osiedli mieszkaniowych, szkół, internatów oraz innego rodzaju obiektów publicznych narażonych na akty wandalizmu. Podwyższony stopień szczelności (IP44), umożliwia jej stosowanie do oświetlania miejsc o podwyższonej wilgotności i zapyleniu, a także zadaszonych przestrzeni na zewnątrz budynków. ECLERO DL-213O doskonale sprawdzi się także w oświetleniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej, korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń socjalnych i gospodarczych, szatni czy łazienek.

czytaj więcej

Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt