X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 2/ 2014

Newsletter Kanlux nr 2/ 2014

zobacz wersję online Newsletter nr: 02/2014, 27 marzec 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 za nami!

Hasłem przewodnim tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 w Poznaniu  były „Inspiracje. Budowa. Remont”. Oferta, którą przygotowaliśmy na to wydarzenie doskonale wpisywała się w hasło, znajdując wielu entuzjastów wśród Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Wszyscy zainteresowani mogli przyjrzeć się z bliska wybranym nowościom Kanlux. Na rozświetlonej ekspozycji pojawiły się ledowe oprawy PRATA, szynowe projektory OVID, naświetlacze LED TINI, hermetyczna plafoniera ECLERO, oprawa oświetleniowa LED DABA z czujnikiem ruchu oraz dwie liniowe oprawy oświetleniowe OFRA, jedna wyposażona w lampy T8 LED SMD, druga w T8 LED MCOB. Jednak największe zainteresowanie budziły ledowe panele CODIA, wyróżniające się na tle obecnej oferty rynkowej nowoczesnym designem oraz innowacyjną technologią LED. 
Cieszy nas również, że tak wielu architektów oraz projektantów wzięło udział w warsztatach w ramach Akademii Efektywnego Projektowania, podczas których zaprezentowanych zostało wiele ciekawych produktów,

w tym między innymi nasz projektor szynowy OVID, który zabłysnął pokazując pełnię swoich możliwości.
Osoby, które odwiedziły stoisko ARCHISPACE miały również okazję otrzymać bardzo cenny materiał - płytę przygotowaną specjalnie na targi

i zawierającą bibliotekę blisko 50 tys. rysunków CAD, wśród których znalazły się również rysunki produktów marki Kanlux.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, skorzystali z możliwości skonsultowania się z naszymi specjalistami oraz uczestniczyli w warsztatach projektowych.

Wiadomości

Energooszczędne i innowacyjne oprawy Kanlux na konferencjach Design

Na bieżąco monitorujemy nowe trendy w architekturze wnętrz, dlatego  chętnie uczestniczymy w wydarzeniach pozwalających zdobyć nową wiedzę, wymienić doświadczenia i szerzej przedstawić ofertę firmy Kanlux. Wszyscy zainteresowani  funkcjonalnymi i energooszczędnymi oprawami oświetleniowymi mogą teraz bliżej przyjrzeć się naszym produktom uczestnicząc w ogólnopolskim cyklu spotkań Design. Jak dotąd odbyły się trzy konferencje z naszym udziałem: w Katowicach, Warszawie oraz Szczecinie podczas których nasi specjaliści prezentowali najciekawsze rozwiązania oświetleniowe pod hasłem „Światło w nowoczesnej oprawie. Energooszczędne i innowacyjne oprawy firmy Kanlux”. Wśród prezentowanych produktów znalazł się panel  BRAVO LED, plafoniery DABA, ECLERO i PRATA (nowości w ofercie), projektory szynowe OVID, a także dekoracyjne oprawy MORTA oraz SEIDY. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła  się oświetleniowa oprawa liniowa FADA oraz wyróżniona ostatnio nagrodą ELEKTROPRODUKT ROKU 2013 – pyłoszczelna oprawa LED – SONIC. W naszej prezentacji nie zabrakło także nowoczesnych źródeł światła, w tym GARO LED8W, OMNI LED COB o szerokim 270° kącie rozsyłu światła, a także SIGO LED  i T8 LED SMD oraz T8 LED MCOB.
W czasie konferencji architekci mogą zasięgnąć szczegółowych informacji bezpośrednio od naszych Kierowników ds. Inwestycji oraz Regionalnych Menedżerów Sprzedaży. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami oświetleniowymi z naszej oferty, zapraszamy już 1 kwietnia 2014 roku do Poznania, gdzie odbędzie się kolejna konferencja z naszym udziałem.


   czytaj więcej

CODIA LED – połączenie nowoczesnego designu z innowacyjną technologią LED

CODIA LED to najnowsze rozwiązania technologii LED wkomponowane w lekkie i ultarnowoczesne wzory opraw. Tuż po włączeniu zasilania, z płaskiej płyty wyłania się ciekawa struktura rzeźbiona światłem. Dyfuzor z PMMA został wyposażony w setki trójwymiarowych sześcianów emitujących przyjemne, bezpieczne dla ludzkiego oka światło. Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej konstrukcji materiału prowadzącego światło, uzyskujemy doskonałą symbiozę technologii i elegancji wzorniczej w oprawach oświetleniowych. Oprawy charakteryzuje wysoka energooszczędność, wynikająca z  zastosowania wysokowydajnych diod SMD 2835,
o trwałości szacowanej na 35 000 h. Pozwala to na bezobsługową eksploatację opraw przez wiele lat. Technologia LED najnowszej generacji sprawia, że CODIA LED posiada wysoką skuteczność świetlną sięgającą aż 85 lm/W, umożliwiając ich użytkownikowi znaczne zmniejszenie kosztów energii.
CODIA LED występuje w dwóch modelach. Jednym z nich jest panel ledowy CODIA LED 6060 50W-NW o wymiarach 595x595 mm, o mocy 50 W i strumieniu 3840 lm. Panel może być montowany bezpośrednio w stropie 600x600 mm lub podwieszany pod sufitem za pomocą linek. Drugą propozycję stanowi oprawa zwieszana CODIA LED 8030 40W-NW o mocy 40 W, strumieniu świetlnym 3400 lm i wymiarach 800x300 mm. Oprawa jest doskonałą alternatywą dla klasycznych opraw rastrowych ze świetlówkami typu T5 i T8. Nowoczesna konstrukcja CODIA LED, jak i użyte najwyższej jakości materiały sprawiają, że oprawy cechuje duża estetyka, wysoka trwałość i niezawodność w działaniu, dlatego doskonale nadają się one do ogólnego oświetlania eleganckich wnętrz biurowych, hoteli, apartamentów, szkół i placówek służby zdrowia.

czytaj więcej

OMNI LED COB E27-WW – postaw na szeroki kąt świecenia

Technologia LED nieustannie się rozwija, dlatego też regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe modele lamp ledowych. W marcu na rynek wprowadziliśmy nowoczesne źródło światła - OMNI LED COB E27-WW o klasycznym kształcie i wymiarach, a także ultraszerokim kącie świecenia wynoszącym aż 270°. Szeroki kąt świecenia OMNI LED COB E27-WW osiągany jest za pomocą technologii Remote Phosphor (zewnętrzny fosfor). Fosforowa nakładka w kształcie kopułki, użyta w konstrukcji OMNI LED COB E27-WW, sprawia, że lampa ta świeci całą powierzchnią i tym samym widzialny kąt świecenia jest znacznie większy niż w przypadku lamp opartych na ledach płaskich. Zastosowana w lampie innowacyjna technologia LED COB gwarantuje, że lampa będzie skutecznym, energooszczędnym i trwałym zamiennikiem tradycyjnej żarówki o mocy 60 W, gwarantując tym samym obniżenie kosztów energii elektrycznej nawet o 86% .OMNI LED COB E27-WW charakteryzuje się wydłużoną trwałością wynoszącą aż 25 000 h, co pozwala na jej wieloletnie użytkowanie bez konieczności wymiany. Ciepłobiałe światło emitowane przez lampę, dzięki odwzorowaniu światła emitowanego przez tradycyjne żarówki matowe, daje poczucie komfortu i przytulności.

czytaj więcej

Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt