X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 3/ 2014

Newsletter Kanlux nr 3/ 2014

  Newsletter nr: 03/2014, 24 kwiecień 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

25. rocznica Kanlux

W tym miesiącu, dokładnie 1 kwietnia, minęło 25 lat odkąd nasza firma pojawiła się na polskim rynku. Kiedy ćwierć wieku temu zaczynaliśmy działalność pod nazwą Kania byliśmy niewielką firmą z wielkimi planami. Mimo upływu lat i faktu, że zyskaliśmy rangę liczącego się w branży przedsiębiorstwa, nie straciliśmy towarzyszącego nam na początku entuzjazmu, a ciepła, rodzinna atmosfera towarzyszy naszej pracy każdego dnia. W biznesie stawiamy przede wszystkim na ludzi, dlatego z równym zaangażowaniem dbamy o Klientów, jak i naszych pracowników. To przecież przede wszystkim Wam zawdzięczamy to, że mogliśmy się tak intensywnie rozwijać i zdziałać tak wiele w branży produktów oświetleniowych. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Zanim osiągniemy okrągłą „setkę” planujemy jeszcze mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku. Korzystając zatem z tej wyjątkowej okazji chcielibyśmy złożyć gorące podziękowania na ręce naszych Klientów, zarówno tych długoletnich i bardzo zaprzyjaźnionych, jak i tych zupełnie nowych, za zaufanie i wiarę w markę Kanlux. Praca z Państwem to dla nas prawdziwy zaszczyt. Mamy nadzieję, że te 25 lat to dopiero preludium do jeszcze wielu lat owocnej współpracy.

Wiadomości

Konferencja DESIGN odwiedza Kraków 

Kolejna konferencja DESIGN za nami. Tym razem, 16 kwietnia spotkanie zostało zorganizowane w Krakowie w budynku Muzeum Armii Krajowej. W spotkaniu uczestniczyło blisko dwieście osób - architektów, projektantów oraz studentów architektury. Podczas spotkania przedstawiliśmy energooszczędne i innowacyjne oprawy Kanlux w prezentacji „Światło w nowoczesnej oprawie”. Uczestnicy konferencji mogli bliżej zapoznać się z możliwościami świetlnymi panelu BRAVO LED, a także poznać szerzej ofertę liniowych opraw SONIC LED SMD oraz FADA. Szczególnie atrakcyjnie prezentował się naświetlacz OVID T MTH, którego działanie można od pół roku podziwiać w jeleniogórskiej Galerii Gwiazd.
Nie zabrakło także źródeł światła, w tym lamp z diodami LED - GARO LED30 SMD, LED15 SMD C, SIGO R SMD i T8 LED MCOB, a także naszej nowości OMNI LED COB. Dla gości konferencji przygotowaliśmy również miłą niespodziankę, rozlosowując pięć bardzo praktycznych, ledowych lampek TOKA na biurko. Dziękujemy za liczne przybycie i zainteresowanie naszą ofertą. Na kolejne spotkanie z nami na konferencji organizowanej przez VIRTUS STUDIO zapraszamy już za miesiąc, 22 maja, do Białegostoku. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszej stronie internetowej.
   czytaj więcej

PRATA LED SMD – nowa plafoniera LED w ofercie Kanlux

Oferta Kanlux została wzbogacona o nowoczesne plafoniery ze zintegrowanym źródłem światła - PRATA LED SMD, dostępne w mocach 12 W, 16 W i 20 W. PRATA LED SMD to gwarancja równomiernego oświetlenia pomieszczeń, a także niskich rachunków za energię elektryczną. Trwałość zastosowanych w oprawach diod szacowana jest na ponad 20 000 h, co umożliwia ich bezobsługową eksploatację przez wiele lat.  Zastosowane w nich diody najnowszej generacji emitują światło o barwie neutralnie białej 4000-4500 K. Oprawy te charakteryzują się także wysoką szczelnością (IP 40), dzięki czemu ich wnętrze chronione jest przed kurzem i pyłem. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zastosowany w oprawie klosz, cechujący się dużą wytrzymałością na uderzenia (IK 07). Klosz wykonany z wysokiej jakości tworzywa PMMA, gwarantuje równomierne rozproszenie światła oraz wysoką przenikalność. Rodzina opraw PRATA LED SMD jest szczególnie polecana tam, gdzie światło sztuczne emitowane jest przez większą część doby. Ponadto sprawnie współpracują one z czujnikami ruchu, a częste wyłączenie i włączanie nie wpływa na obniżenie żywotności nowoczesnych źródeł LED. PRATA LED SMD znakomicie nadaje się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych, placówek służby zdrowia, całodobowych domów opieki, placówek gastronomicznych, pensjonatów, hoteli oraz do indywidualnych zastosowań w domach i mieszkaniach prywatnych.

czytaj więcej

Najnowsze realizacje z produktami Kanlux

Oprawy i źródła światła Kanlux można kupić w całej Polsce, dzięki czemu nasze produkty świecą już w tysiącach prywatnych domów, a także w budynkach użytku publicznego. Zapraszamy zatem na krótki przegląd kilku najnowszych realizacji powstałych z udziałem artykułów oświetleniowych Kanlux. Tym razem nasze produkty zostały zastosowane w jeleniogórskiej Galerii Gwiazd, katowickim magazynie firmy Spokey, w biurach tarnowskiej firmy MGGP oraz łódzkiego przedsiębiorstwa VEBA, a także w hotelu Stok w Wiśle.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt