X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Targi PORTA 2014 już za nami

Targi PORTA 2014 już za nami

Targi PORTA 2014 już za nami!

 

 

Szanowni Państwo

W dniach 26-28 marca odbyła się druga edycja Targów Porta 2014 organizowanych przez firmę Porta KMI Poland. Innowacyjna w skali branży formuła spotkania dedykowanego przedstawicielami sieci sprzedaży przyciągnęła w tym roku blisko dwa tysiące gości z całej Europy.

 

Specjalnie zaaranżowana przestrzeń wystawiennicza Targów Porta 2014 została podzielona na dziewięć sąsiadujących ze sobą stref tematycznych. Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających Targi cieszyła się interaktywna strefa Hi-Tech, w której zaprezentowano innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów drzwiowych firmy Porta KMI Poland wykorzystywane w hotelach, biurach, szpitalach, restauracjach oraz inteligentnych domach.  Wśród eksponowanych projektów znalazły się drzwi wejściowe wyposażone w elektryczne sterowanie, których otwieraniem i zamykaniem można zarządzać na kilka sposobów: za pomocą przycisku nożnego, czujnika zbliżeniowego umieszczonego pod panelami ściennymi, karty chipowej, a nawet skanerem biometrycznym (skanerem linii papilarnych). To ostatnie rozwiązanie, które jest przeznaczone dla inteligentnych domów, zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Dostęp do pomieszczenia jest bowiem chroniony odciskiem linii papilarnych wyłącznie wcześniej zdefiniowanych użytkowników. Wśród przedstawionych podczas Targów modeli drzwi znalazły się także kolekcje dedykowane przestrzeni hotelowej i szpitalnej, np. dwuskrzydłowe drzwi, które w sytuacji zagrożenia pożarem samoczynnie zamykają się. Zaproszeni goście chętnie odwiedzali fabryki w Ełku i Suwałkach, gdzie eksperci firmy Porta KMI Poland prezentowali procesy produkcji.

 

Uzupełnieniem Targów Porta 2014 były warsztaty prowadzone przez firmy współpracujące z Portą w zakresie obróbki i wyposażenia drzwi. Warsztaty umożliwiły poszerzenie wiedzy na temat innowacyjnych systemów technik drzwiowych oraz architektonicznych potrzeb i wymogów nowoczesnego budownictwa. Swoim doświadczeniem podzielili się także eksperci na co dzień zajmujący się szybkim prototypowaniem oraz drukiem 3D, którzy zaprezentowali możliwości tej innowacyjnej technologii.

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu relację wideo z trzech dni targów oraz komentarze Prezesa Porta KMI Polska Jacka Sarnowskiego i odwiedzających nas gości.

 

relacja wideo - http://youtu.be/jbFWpqnYbgQ

komentarz Prezesa Porta KMI Polska Jacka Sarnowskiego - http://youtu.be/ijGbRrCgtOk

komentarze odwiedzających nas gości - http://youtu.be/JO09LQHprOM

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt