X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Tubądzin Design Days z Maciejem Zieniem!

Tubądzin Design Days z Maciejem Zieniem!

 

Szanowni Państwo,

„Architektura nas otacza, a to determinuje jej postrzeganie. Coraz częściej zwracamy uwagę na środowisko, w którym żyjemy i chcemy, aby nawet przestrzeń bardziej użytkowa, była piękna i wchodziła w interakcje z człowiekiem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem polskiego designu i podkreślam, że takie spotkania jak Tubądzin Design Days są bardzo ważne ze względu na wartość edukacyjną” – powiedział gość specjalny krakowskiego spotkania Tubądzin Design Days – Robert Konieczny.

 

Za nami Poznań, Kraków, Gliwice i Wrocław. Przed nami Białystok, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Olsztyn i Sopot. Tegoroczny cykl Tubądzin Design Days zakończy się 12 czerwca w Warszawie. Podczas nadchodzących spotkań gościem specjalnym będzie znany, zarówno w kraju, jak i zagranicą polski projektant mody oraz autor kolekcji dla Grupy Tubądzin – Maciej Zień – oraz Tomek Rygalik, jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych polskich projektantów młodego pokolenia.

 

Zdjęcia z dotychczasowych imprez Tubądzin Design Days znajdują się na naszym Pintereście: http://www.pinterest.com/tubadzin/.

 

Relacje ze spotkań dostępne są także na fanpage’u marki Tubądzin: https://www.facebook.com/GrupaTubadzin oraz Instagramie: http://instagram.com/tubadzin#.

 


Więcej informacji można uzyskać pod adresem:
tdd2014@tubadzin.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt