X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

„Tubądzin pozwolił mi na szaleństwo” – Maciej Zień na Tubądzin Design Days

„Tubądzin pozwolił mi na szaleństwo” – Maciej Zień na Tubądzin Design Days

 

„Współpraca z Grupą Tubądzin dała mi niezwykłą swobodę działania i artystyczną wolność. Tubądzin pozwolił mi na szaleństwo i pełną dowolność w tworzeniu” – wielokrotnie powtarzał Maciej Zień – jeden z najlepszych polskich projektantów mody, autor luksusowej kolekcji płytek dla marki Tubądzin – podczas Tubądzin Design Days.

Z artystą o jego pracy, inspiracjach, współczesnym wzornictwie, trendach oraz aranżacji wnętrz mogli porozmawiać goście w Białymstoku i Rzeszowie. Nie zabrakło też innych atrakcji – spotkanie uświetnił pokaz kuchni molekularnej wybitnego szefa kuchni – Jean’a Bos’a.

Maciej Zień będzie obecny podczas kolejnych spotkań w Szczecinie, Toruniu, Olsztynie i Sopocie. Na zakończeniu tegorocznego cyklu Tubądzin Design Days, które odbędzie się w Warszawie pojawi się Tomasz Rygalik.

Zdjęcia z dotychczasowych imprez Tubądzin Design Days znajdują się na naszym Pintereście:http://www.pinterest.com/tubadzin/.


Imprezę można śledzić również na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/GrupaTubadzin oraz Instagramie: http://instagram.com/tubadzin#.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: tdd2014@tubadzin.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt