X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 4/ 2014

Newsletter Kanlux nr 4/ 2014

  Newsletter nr: 04/2014, 4 czerwiec 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

Akademia Efektywnego Projektowania już ruszyła!

Inauguracja tegorocznej edycji Akademii Efektywnego Projektowania miała miejsce 12 maja we Wrocławiu, by już następnego dnia przenieść się do Zabrza, gdzie architekci, projektanci oraz studenci architektury pod okiem wysokiej klasy specjalistów mogli uczestniczyć w praktycznych warsztatach projektowania w programie Autodesk Revit. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać bliżej ofertę partnerów Akademii Efektywnego Projektowania, w tym architektoniczne oprawy oświetleniowe Kanlux. Goście zobaczyli zatem możliwości oferowane przez panel BRAVO LED, oprawy pyłoszczelne SONIC LED, oświetleniową oprawę liniową FADA, projektor na szynę OVID T MTH, niezwykle popularne plafoniery DABA LED oraz nowość Kanlux, którą można było zobaczyć również na naszym stoisku, czyli panel CODIA LED. Wszyscy otrzymali komplet materiałów z naszą aktualną ofertą oraz informacje na temat materiałów dodatkowych udostępnianych na naszej stronie internetowej. Jesienią będziemy uczestniczyć w kolejnych warsztatach, na które już dziś wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

czytaj więcej

Wiadomości

ESTILIO i QUELLA LED - nowe oprawy LED COB - zobacz to czarno na białym

W maju oferta Kanlux została w zbogacona o oprawy dekoracyjne ESTILIO LED i QUELLA LED wyposażone  w zintegrowane źródło światła LED COB (Chip-On-Board). Ich przewagą nad standardowym oświetleniem halogenowym jest znaczna oszczędność energii oraz wąski kąt świecenia wynoszcy 30°, umożliwiający wykorzystanie opraw w wysokich pomieszczeniach lub intensywne doświetlenie wybranej powierzchni.  Technologia zastosowana w nowych oprawach charakteryzuje się znikomą awaryjnością, brakiem efektu wielopunktowej emisji światła, odpornością na wahania napięcia i przede wszystkim komfortowym światłem bez efektu pulsacji. Oprawy oferują długotrwałe funkcjonowanie, bez znaczącego spadku parametrów świetlnych, dzięki aluminiowemu radiatorowi, o specjalnie ukształtowanej konstrukcji żeberkowej. Zapewnia on skuteczne pasywne chłodzenie modułu LED, co jest niezwykle ważne w tego typu konstrukcjach. Wysoka trwałość opraw wynosząca 25 000 godzin znacząco ogranicza rachunki i czas związany z wymianą źródeł światła. ESTILIO LED i QUELLA LED zostały wyposażone w odpowiednio dobrany wysokiej jakości zasilacz przeznaczony do modułów led, umożliwiający podłączenie opraw pod napicie 230V. Co więcej, ESTILIO LED i QUELLA LED posiadają wymiary standardowej oprawy halogenowej stąd też z powodzeniem mogą być stosowane jako ich zamienniki do sufitów podwieszanych oraz zabudowy kartonowo-gipsowej. Niebanalne, designerskie formy ESTILIO LED i QUELLA LED w zestawieniu z wysokiej jakości materiałami, takimi jak aluminium i szkło, sprawiają, że oprawy te nadają unikatowy styl każdemu pomieszczeniu, które oświetlają.

czytaj więcej o ESTILIO i QUELLA

TINI LED - mała oprawa, wielkie możliwości

Zachęcamy do poznania nowych, ultrakompaktowych naświetlaczy TINI LED, których wysokie parametry świetlne idą w parze ze stylową i nowoczesną obudową w kolorze białym, wpisującą się doskonale w obecne trendy rynkowe. Nowe naświetlacze zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Obudowa z odlewu stopu aluminium zamknięta jest z przodu szkłem hartowanym, zabezpieczonym uszczelką zapewniającą wysoki stopień szczelności (IP 65). Oprawy mogą być stosowane do oświetlania miejsc o podwyższonej wilgotności i zapyleniu, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Unikatową cechą TINI LED jest smukła forma oprawy, której szerokość wynosi zaledwie 25 mm. TINI LED są idealne przede wszystkim do iluminacji i do akcentowania światłem różnorodnych elementów architektonicznych, dyskretnie wtapiając się w otoczenie. Oprawy dostępne są w dwóch barwach światła, barwa ciepła TINI LED 11W-WW-W  znakomicie podkreśli wybrane elementy w nowoczesnych wnętrzach, barwa neutralna TINI LED 11W-NW-W pozwoli podświetlić elewację budynku i wydobyć z mroku urodę ogrodowych detali, dynamizując ich kompozycję. Nowe produkty doskonale nadają się do oświetlenia przestrzeni wokół budynków, placów, parkingów, terenów otwartych, zieleni i małej architektury.

czytaj więcej

Zamykamy wiosenny sezon konferencji DESIGN

Ostatnie tej wiosny spotkanie z naszym udziałem,  w ramach konferencji DESIGN, miało miejsce 22 maja w Białymstoku. Bardzo pozytywne komentarze wzbudziły nowości w naszej ofercie, które mieliśmy okazję szerzej omówić podczas spotkania ze zgromadzonymi architektami oraz projektantami. Na naszym stoisku uczestnicy konferencji mogli z bliska zobaczyć zaledwie kilka z najciekawszych produktów, w tym sufitowe oprawy punktowe LED - QUELLA i ESTILIO, oprawy typu downlight LED ROUNDA i KATRO, projektor na szyn OVID T MTH czy lampy z diodami LED IDO i DUN. Więcej energooszczędnych i innowacyjnych opraw marki Kanlux przybliżono w prezentacji "Światło w nowoczesnej oprawie", w której szczególny nacisk położony został na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące technikę LED. Wśród prezentowanych opraw znalazł się panel BRAVO LED, panel oraz oprawa liniowa CODIA LED, pyłoszczelna oprawa SONIC LED SMD, czy naświetlacz TINI LED, wyróżniający się oryginalną kompaktową formą. Nie zabrakło także energooszczędnych źródeł światła, w tym między innymi naszych nowości - LED COB7W C, o bardzo wąskim kącie świecenia wynoszącym 36° i umożliwiającym punktowe, intensywne doświetlenie wybranej powierzchni oraz LED15 C DIM współpracujący z dostępnymi na rynku ściemniaczami i pozwalający na regulowanie strumienia świetlnego. Dziękujemy Państwu za bardzo udany sezon. Cieszymy się, że tak licznie uczestniczyli Państwo w konferencjach, a nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Na kolejne spotkania z naszymi przedstawicielami, podczas konferencji organizowanych przez Virtus Studio, zapraszamy już jesienią.

sprawdź harmonogram
Copyright by © Kanlux S.A. 2014

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt