X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Bądź na bieżąco! - zajmie Ci to tylko chwilę.

Bądź na bieżąco! - zajmie Ci to tylko chwilę.

 

Uwaga! Jeżeli masz problem z wyświetlaniem newslettera, kliknij tutaj.
2014.04
Zapraszamy do pobrania aktualnych materiałów do projektowania elewacji

ELEWACJE Z DUŻEJ ŁUSKI

Łuski kwadratowe i prostokątne tworzą grupę dużych łusek RHEINZINK. Forma poszczególnych elementów pozwala stosować ten rodzaj łuski nawet przy skomplikowanych geometrycznie bryłach.

więcej >>

POBIERZ PDF

W niniejszej dokumentacji opisano zastosowanie systemu fasadowego z blachy tytan-cynk RHEINZINK w technologii łuski wraz z niezbędnymi obróbkami i detalami przyłączy. Treść tej dokumentacji to poglądowa podstawa do fachowego planowania oraz technicznego zastosowania klasycznych rozwiązań łuskowych w technologii elewacji wentylowanych. Przedstawione rysunki i szkice opisują możliwe do wykonania detale i rozwiązania.

Poznaj szczegóły i Pobierz PDF >>

ELEWACJE Z PANELI SF

Szczególną zaletą systemu elewacji RHEINZINK panele SF jest możliwość wyboru szerokości panelu w zakresie od 200 mm - 333 mm oraz zmienność szerokości fugi łączącej od 0 mm - 30 mm.

więcej >>

POBIERZ PDF

Panele SF z blachy tytan-cynk RHEINZINK oparte są na systemie „pióro-wpust” i dają wiele możliwości projektowych z uwagi na możliwość ich montażu w pionie lub pod kątem. Panele są mocowane do metalowej podkonstrukcji w sposób niewidoczny nitami lub wkrętami.
Wielkość podkonstrukcji zależy od obciążenia wiatrem, rodzaju ramy, ilości elementów, nośności okładziny itd. oraz musi być odpowiednio wyliczona.

Poznaj szczegóły. Pobierz PDF >>


 

DETALE CAD i DORADZTWO NA ETAPIE PLANOWANIA

W fazie planowanie istotną rolę odgrywa doradztwo oraz wsparcie ekspertów, szczególnie w odniesieniu do materiałów takich jak RHEINZINK - charakteryzującym się szerokim zakresem zastosowań. Z przyjemnością przekażemy Państwu detale CAD, jak i pomożemy zaplanować i wykonać projekt budowlany.

ZAMÓW MATERIAŁY

Dowiedz się więcej na temat materiału RHEINZINK zamawiając próbki blach wraz z niezbędna literaturą w wersji drukowanej

Formularz >>

WYŚLIJ PROJEKT DO WYCENY

Chcesz skonsultować projekt w późnych godzinach nocnych?
Nic prostszego! Wyślij projekt, a w oparciu o niego pomożemy rozwiązać detale, jak i przygotujemy wstępną ofertę cenową dla Inwestora.
Szukasz sprawdzonego wykonawcy przeszkolonego w technologii RHEINZINK? Powiedz nam o tym !

Formularz >>

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Podziel się swoimi inspiracjami i zobacz, kto już jest naszym fanem. Czekamy na żywą i bezpośrednią wymianę także z Tobą - licząc na odwiedzenie i Twoje kliknięcie
"Lubię to!"

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt