X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Piękno naturalnego kamienia – kostka płukana Polbruk Beganit

Piękno naturalnego kamienia – kostka płukana Polbruk Beganit

 Kostka płukana Polbruk Beganit

 

 Z pomocą kostki Polbruk Beganit, naśladującej wyglądem kamień naturalny, możliwe stanie się stworzenie nawierzchni wytrzymałej, wyjątkowo bezpiecznej, i co najważniejsze eleganckiej. Kryształkowa powierzchnia i nietuzinkowe barwy podkreślą urok każdego otoczenia.

 

 

Harmonizująca z całym otoczeniem nawierzchnia w idealnie dobranej tonacji, zapewniająca dodatkowo komfort i bezpieczeństwo użytkowania z pewnością marzy się każdemu, kto staje przed zadaniem zaaranżowania nowej przestrzeni wokół domu. Z pozoru zadanie mające na celu stworzenie takiego efektu wydaje się trudne do wykonania, jednak płukana kostka Polbruk Beganit z łatwością sprosta wszelkim wymaganiom. Ta do złudzenia przypominająca naturalny kamień kostka jest nie tylko łatwiejsza w obróbce niż naturalna skała, ale również zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Dzięki chropowatej, strukturze płukanych kruszyw tworzy antypoślizgową powierzchnię, która nawet pod wpływem nagromadzenia się na niej wilgoci czy zastojów wodnych nie stwarza dodatkowego  ryzyka poślizgnięcia  i gwarantuje w ten sposób bezpieczeństwo użytkowania niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych. 

 

Kostka Polbruk Beganit stanowi również atrakcyjny materiał do wykonania ozdobnej nawierzchni wokół domu. Trapezowe elementy dostępne aż w siedmiu wymiarach pozwalają na ułożenie różnorodnych wzorów, również tych w formie koła czy łuku. Uniwersalna kolorystyka kolekcji stanie się idealnym dopełnieniem projektów inspirowanych różnorodnymi stylami. Przy minimalistycznych i nowoczesnych realizacjach doskonałym wyborem okaże się kostka w odcieniach stonowanej szarości (szary, ciemnoszary, grafitowy), natomiast, aby podkreślić południowy charakter egzotycznych inspiracji warto wybrać wariant w ciepłych barwach (żółty, czerwony, brązowy). Wykorzystanie stylizowanej na naturalny kamień kostki Polbruk Beganit pozwoli stworzyć efektowną kompozycję.

 

Zapraszamy do korzystania z bibliotek produktów Polbruku dostępnych na Archispace.

 http://www.archispace.pl/node/21009_Polbruk_S_A

 http://www.polbruk.pl/

 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt