X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wielki finał Tubądzin Design Days!

Wielki finał Tubądzin Design Days!

Wielki finał Tubądzin Design Days!

11 miast w Polsce i jedno za granicą

5. inspirujących gości

Ponad tysiąc uczestników

Prawie 500 zgłoszonych prac konkursowych

–  druga edycja TUBĄDZIN DESIGN DAYS, której finał odbył się w Warszawie  zakończona sukcesem!

Ostatnie spotkanie z cyklu TDD odbyło się w Warszawie – gościem specjalnym wydarzenia był Tomasz Rygalik: „Zupełnie zmienił się sposób myślenia o miejscu jakim jest łazienka lub kuchnia. Teraz jest to przestrzeń relaksu i wypoczynku, co wymaga od projektanta wyjścia naprzeciw klientom. Sam dialog z architektami podczas Tubądzin Design Days pomaga w analizowaniu nowych trendów”.

 „Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem polskiego designu i podkreślam, że takie spotkania jak Tubądzin Design Days są bardzo ważne ze względu na wartość edukacyjną” – zauważył Robert Konieczny, gość specjalny TDD w Krakowie i Wrocławiu.

Znajdujemy się w bardzo ciekawym historycznie punkcie, kiedy dyskusja o architekturze i projektowaniu staje się interesującym trendem” – powiedział podczas swojej prelekcji w Gliwicach Jakub Szczęsny, dziękując Grupie Tubądzin za możliwość szerszego zaprezentowania swoich prac.

Jury decyduje o wyborze najlepszych prac konkursowych tegorocznej edycji konkursu pt. „Koloruj z Tubądzinem”. Ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i intensywnie pracujemy nad wyborem najlepszych prac. Już niebawem poznamy laureatów!

Zapraszamy do odwiedzenia zupełnie nowej strony www.tubadzin.pl i zachęcamy do rejestracji w Strefie Architekta na stronie  www.tubadzin.pl/pl/user/login.

Nowa Strefa Architekta to ułatwienie dla Waszej pracy. Dzięki nowym funkcjom macie możliwość wyszukania współpracujących architektów z okolic zamieszkania, możecie pobrać wszystkie pomocne materiały, a także podzielić się własnymi pracami, związanymi z marką Tubądzin. Wybrane realizacje będą na bieżąco publikowane na stronie.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:tdd2014@tubadzin.pl.

 


Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i inspiracje. Do zobaczenia.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt