X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

AWP flex - elastyczność w projektowaniu

AWP flex firmy Kingspan - elastyczność w projektowaniu

I:\DYSK D STARY KOMP\DOKUMENTY\PL MAR\ARCHISPACE\NS\rendering_neu_awp.jpgNowe możliwości projektowe      

Kingspan Sp. z o.o. ,  jeden z wiodących producentów płyt warstwowych w Polsce, przedstawia Nowość – płyty elewacyjne AWP flex w zmiennych szerokościach konstrukcyjnych ułatwiających projektowanie.

 
Poprzez połączenie różnych kolorów  i szerokości płyt (600, 750, 900 i 1000 mm), zarówno przy montażu poziomym jak i pionowym, można uzyskać ciekawe architektoniczne rozwiązania dla wszystkich typów budynków
.

Zewnętrzna strona płyt wykonana jest z blachy ocynkowanej ze specjalną powłoką SpectrumTM, dostępną w różnych kolorach, w tym metalicznych.

 

Płyty AWP flex zapewniają wysoką szczelność powietrzną oraz bardzo dobre parametry termoizolacyjne i przeciwpożarowe dzięki zastosowaniu rdzenia ze sztywnej pianki IPN. Ich montaż jest prosty i znacznie szybszy niż w przypadku tradycyjnych systemów składanych.

 

Uzupełnieniem systemu jest szeroki zakres standardowych i niestandardowych akcesoriów (np. płyty narożne), które wyraźnie podnoszą atrakcyjność architektoniczną budynku.

 

Więcej szczegółów można znaleźć w ulotce AWP flex i u naszych przedstawicieli handlowych.

 

Kingspan oferuje też projektantom i firmom wykonawczym kompletny pakiet usług doradczych, od projektu po prace montażowe.

 

Zachęcamy również do pobrania plików CAD z detalami konstrukcyjnymi dla płyt ściennych i dachowych, które znajdują się w naszej bibliotece.

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt