X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 5/ 2014

Newsletter Kanlux nr 5/ 2014
Newsletter nr: 05/2014, 16 lipiec 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

MORTA B CT-DLS50 - oprawa pełna światła

Popularna rodzina opraw ozdobnych MORTA została rozszerzona o nowe, bardzo ciekawe wizualnie modele wykonane z efektownego, grubego szkła. Nowe oprawy MORTA B CT-DSL50 dostępne są w trzech kolorach:
czarnym, srebrnym oraz niebieskim. Oprawy MORTA B CT-DSL50 charakteryzują się eleganckim i oryginalnym wzornictwem, zapewniając przy tym dyskretny rozsył światła. Przeznaczone są zarówno do ogólnych, jak i dekoracyjnych celów oświetleniowych. Szeroka gama modeli  MORTA pozwoli na zrealizowanie bardzo oryginalnych aranżacji w każdym domu.

 
czytaj więcej

Wiadomości

Konferencja KNOW HOW z udziałem specjalistów Kanlux

W czerwcu w Mszczonowie pod Warszawą, odbyła się konferencja KNOW HOW, jej hasłem przewodnim był „Rozwój biznesu opartego o projektowanie”. Kanlux został partnerem tego prestiżowego wydarzenia organizowanego przez PROCAD S.A. Konferencji towarzyszyły interaktywne warsztaty, prowadzone przez doświadczonych specjalistów branżowych. Założeniem, odbywającej się w dniach 10 i 11 czerwca, konferencji, było zebranie w jednym miejscu i czasie ludzi, wiedzy, technologii i wizji mogących usprawnić funkcjonowanie biznesu opartego o szeroko rozumiane projektowanie. Dwadzieścia cztery prelekcje zostały podzielone na trzy obszary: budownictwo, przemysł/wytwarzanie oraz wsparcie biznesu. W imprezie uczestniczyło w sumie pięćset pięćdziesiąt osób, z czego aż czterystu gości śledziło transmisję wideo on-line  z głównego panelu konferencji. Konferencji towarzyszyły również interaktywne, wirtualne warsztaty. Od 10 do 13 czerwca odbyło się aż czterdzieści warsztatów on-line, w dwóch salach branżowych. Tematyka warsztatów obejmowała zagadnienia wspierające zaawansowane technologie dla projektowania architektonicznego, projektowania parametrycznego, animacji, skanowania i druku 3D. Cieszymy się, że konferencji oraz warsztatom udało się dotrzeć do tak licznego grona odbiorców, a całe wydarzenie spotkało się z tak pozytywnym odzewem.

 

TEDI LED7W GU10 WW/CW - piękne światło w wydajnej formie

Lampy LED w ofercie Kanlux,  wyposażone w trzonek GU10  rozszerzono o nowy model TEDI LED7W GU10 dostępny w dwóch barwach światła, ciepłej i zimnej. Zastosowanie w nich najnowszej generacji diod SMD 2835 oraz ich specyficzny rozkład na płytce sprawiają, że generowane przez nie ciepło jest lepiej odprowadzane, co wydłuża żywotność produktów aż do 20 000 h. Dodatkowo  została zastosowana mleczna szybka pozwalająca na eliminację efektu olśnienia oraz umożliwiająca doskonałe wkomponowanie się w podwieszane sufity oraz inne nowoczesne projekty wykończenia wnętrz. TEDI LED7W oferują wydajność świetlną aż do 78 lm, zapewniając znaczną energooszczędność, gdyż przy poborze 7 W źródło daje światło o strumieniu 530 lm (dla wersji WW) oraz 550 lm (dla wersji CW). Zapewnia to także znacznie lepsze efekty oświetleniowe niż te uzyskane za pomocą standardowych źródeł halogenowych o podobnej mocy. TEDI LED7W sprawdzą się w oprawach ścienno-sufitowych jako oświetlenie ogólne, oferują także możliwość wykorzystania jako efektowne akcenty dekoracyjne.

czytaj więcej

 


DUCE AL-DTL50 - prosta konstrukcja, nowoczesny design

Oferta  dekoracyjnych opraw do nadbudowania marki Kanlux, została wzbogacona o DUCE AL-DTL50. Oprawę wykonano z aluminium, którego powierzchnia otrzymała w specjalnym procesie szczotkowania, delikatne, ozdobne zagłębienia. DUCE AL-DTL50 posiada możliwość regulacji wychylenia źródła światła o kąt 25°, co pozwala kierować strumień świetlny w pożądane miejsce lub punkt. Nowoczesny design i prostota konstrukcji sprawiają, że oprawa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie podstawowe lub uzupełniające, zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Jest polecana wszędzie tam, gdzie dyskretnym oświetleniem chcemy zaakcentować ciekawą aranżację pomieszczenia.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt