X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Elegancja we wnętrzu - Porta - bezpłatne biblioteki CAD/BIM!

Elegancja we wnętrzu - Porta - bezpłatne biblioteki CAD/BIM!

 
 
 
 
 
 
Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolekcję drzwi Porta LEVEL - NOWOŚĆ 2014 w ofercie PORTA DRZWI. 
Spośród innych kolekcji wyróżnia ją rysunek słoi drewna ustawiony w poziomie, co zgodne jest z obecnymi trendami w światowym designie. W płaszczyznę skrzydła efektownie wkomponowane zostały fragmenty okleiny w usłojeniu pionowym. Niezwykle eleganckie połączenie usłojenia poziomo-pionowego może zostać podkreślone aluminiowymi intarsjami, które dodadzą drzwiom nowoczesnego charakteru.
 
 
 
 
 
Z myślą o nowej kolekcji zaprojektowana została ościeżnica LEVEL, która otwiera nowe możliwości aranżacyjne, dzięki górnym panelom o dostępnych w standardzie wymiarach 20 cm/ 100cm. Zastosowanie okleiny Portasynchro 3D dodało kolekcji Porta LEVEL niepowtarzalnego uroku, gdyż skutecznie połączono w niej wiernie odwzorowany rysunek, kolor i strukturę drewna. Przełożyło się to w efekcie na niezwykłą optyczną głębię i w konsekwencji na nieodparte wrażenie obcowania z naturalną okleiną.
 
 
 
Dodatkowym atutem drzwi jest zabezpieczenie pionowych krawędzi skrzydeł obrzeżami ABS, co zapewnia im wysoką odporność na obtarcia, nawet podczas intensywnego użytkowania. Drzwi z kolekcji Porta LEVEL sprawdzą się więc doskonale zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej.
 
 

 


Zapraszamy na profil firmy PORTA na portalu ARCHISPACE

 

 Dostępne w formatach dla programów:

AutoCad, Revit (BIM), 3ds Max, SketchUP

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt