X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Oferta Atlas Polska już na Archispace!

Oferta Atlas Polska już na Archispace!

 

Ruszył ATLAS POLSKA – oficjalny kanał największego polskiego producenta chemii budowlanej w serwisie YouTube! Fachowcy, majsterkowicze i inwestorzy znajdą tam profesjonalne filmy instruktażowe, relacje z wydarzeń oraz spoty promocyjne informujące o trwających akcjach sprzedażowych. Pod adresem youtube.com/atlaspolska znajdziecie Państwo treści skierowane zarówno do fachowców, jak i inwestorów, osób zainteresowanych pracami budowlanymi i wykończeniowymi, sympatyków marki lub fanów sponsorowanych przez ATLAS sportowców.

 

 

ATLAS POLSKA to przede wszystkim filmy instruktażowe. Obecnie dostępne prezentują ręczne i mechaniczne nakładanie gładzi polimerowej i gipsowej oraz przyklejanie i spoinowanie płyt kartonowo-gipsowych a także prawidłowe wykonanie Bezspoinowego Systemu Ociepleń. W ich tworzeniu wzięli udział wykonawcy zrzeszeni na Portalu AtlasFachowca.pl.

 

 

 

 

 

Kanał ATLAS POLSKA na YouTube jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej współpracy z fachowcami i projektów wspierających wykonawców, jak również obecności firmy w Internecie, a w szczególności w mediach społecznościowych – mówi Aleksandra Krzesimowska, Koordynator ds. Komunikacji e-Marketingowej w firmie ATLAS.- Dzięki filmom instruktażowym wykonawcy czy inwestorzy będą mogli przeprowadzić prace budowlane i wykończeniowe korzystając z kanału jako wideo-poradnika. Subskrybując nasz kanał będą również na bieżąco z ofertą promocyjną.

 

 

 

 

Klienci firmy mogą obejrzeć spoty informujące o promocjach sprzedażowych w punktach dystrybucji oraz reklamy, m.in. z realizowanej w tym roku kampanii z „Kosmicznymi Fachowcami”, w której realizacji brali udział nie zatrudnieni aktorzy, a właśnie wykonawcy, na co dzień pracujący z polecanymi w reklamie produktami. 

 

Na kanale znajdują się także wideo-relacje z wydarzeń, w których autorem jest lub w których uczestniczył łódzki producent. Odwiedzający obejrzą m.in. klip „The Making of…” z eventu „Przystanek Janowicza” – spotkania tenisisty sponsorowanego przez ATLASA z fanami przy siedzibie firmy, a także film podsumowujący akcję „Wyspiański na Mogilskim”, czyli dekorowanie przejścia podziemnego w Krakowie mozaiką inspirowaną pracami Stanisława Wyspiańskiego. W projekcie wykorzystano produkty firmy ATLAS: kleje, fugi i hydroizolacje, a w przygotowaniu podłoża i układaniu dekoracji wzięli udział certyfikowani glazurnicy ATLAS. 

 

ATLAS POLSKA to również filmy poświęcone rajdowej karierze Macieja Steinhofa, kierowcy, który od kwietnia br. ściga się na torach w kraju i zagranicą w barwach ATLAS Racing Team. 28-letni krakowianin ma wśród fachowców grono oddanych fanów, którzy towarzyszą mu i dopingują podczas kolejnych rajdów. Dzięki kanałowi i dostępnym na nim filmom mogą w każdej chwili wrócić do sportowych emocji.

 

Serwis Archispace zaprasza również do korzystania  bibliotek kolorów, materiałów oraz detali rozwiązań technicznych:

 

Profil Atlas Polska na Archispace


Biblioteka kolorów i materiałów


Katalog detali

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt