X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Montażyści zdecydowali - Budowlana Marka Roku w kategorii okna dachowe!

Montażyści zdecydowali - Budowlana Marka Roku w kategorii okna dachowe!

 
Szanowni Państwo,
 
z dumą informujemy, że polscy Dekarze najczęściej wybierają i montują polskie okna dachowe produkowane przez firmę FAKRO. Prestiżowe, branżowe wyróżnienie: „Budowlana Marka Roku w kategorii okna dachowe”, przyznane zostało na podstawie rankingu badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Ankiety przeprowadziła firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku - ekspert w dziedzinie badań sektora budowlanego. Ranking ma unikalny charakter ponieważ decydentami są niezależni, profesjonalni montażyści, czyli firmy na co dzień montujące okna dachowe.
Otrzymane wyróżnienie i wsparcie rodzimych firm wykonawczych świadczy nie tylko o najwyższej jakości oferowanych przez FAKRO produktów, ale przede wszystkim jest dowodem uznania ze strony Dekarzy, którzy poprzez swój profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność przyczynili się do tego, że firma FAKRO jest dziś wiceliderem światowego rynku okien dachowych, a marka FAKRO utożsamiana jest z najlepszą jakością, bezpieczeństwem i innowacyjnością. 

Wykres: Marka najczęściej stosowana przez wykonawców.
Źródło: Raport BMR
 
 
Wyróżnienie firmy FAKRO w rankingu Budowlana Marka Roku to także docenienie roli, jaką firma odgrywa w budowaniu polskiej gospodarki. Firma FAKRO, oprócz starań o zapewnienie wysokiej jakości produkcji i rozwój rynków zbytu, bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dynamiczny rozwój i sukcesy na międzynarodowych rynkach umożliwiają tworzenie innowacyjnych produktów, kolejnych wysokospecjalistycznych miejsc zatrudnienia przyczyniając się tym samym do budowania dobrobytu w Polsce. Jesteśmy dumni, że jako firma globalna możemy reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt