X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Newsletter Kanlux nr 6/ 2014

Newsletter Kanlux nr 6/ 2014

  Newsletter nr: 06/2014, 19 września 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

DROPI LED2,2 G9-WW – niewielkie źródło światła LED o dużych możliwościach

Kanlux wzbogacił ofertę ledowych źródeł światła o lampę DROPI LED2,2 G9-WW, będącą zamiennikiem żarówki halogenowej na trzonku G9. Zastosowana w niej  technologia LED przy poborze mocy 2,2 W daje światło o strumieniu 130 lm, co w połączeniu z wysoką wydajnością i trwałością wynoszącą 25 000 godzin daje gwarancję energooszczędności. Ponadto DROPI LED charakteryzuje się szerokim kątem świecenia osiąganym dzięki technologii Remote Phosphor (zewnętrzny fosfor). Luminofor w formie nakładki o kształcie kopułki, użyty w konstrukcji DROPI LED, sprawia, że lampa świeci całą powierzchnią, a tym samym kąt świecenia jest znacznie większy niż w przypadku lamp opartych o standardowe rozwiązania. Kompaktowe rozmiary DROPI LED sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako pomocnicze źródło światła w oprawach ścienno-sufitowych oraz jako akcent dekoracyjny.


czytaj więcej

Wiadomości

KANLUX otrzymuje Laur Klienta i zostaje Liderem Dekady Konkursu

W tym roku podobnie jak Kanlux, okrągłą rocznicę 25-lecia obchodzi program Laur Klienta, w którym nasza firma uczestniczy od lat. Kapituła programu postanowiła uczcić dziesięciolecie obecności tej nagrody na rynku i wśród laureatów wszystkich dotychczasowych edycji wyłoniła tych, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie, przyznając im tytuł Lidera Dekady Konkursu. Kanlux znalazł się w tym wyjątkowym gronie, ponieważ w ciągu ostatniej dekady cieszyliśmy się nieustającym uznaniem Klientów, osiągając przy tym najwyższe wyniki w ogólnopolskich rankingach w kategorii „oprawy oświetleniowe”. Z prawdziwą przyjemnością przyjmujemy to wyróżnienie, szczególnie w tym jubileuszowym roku, ciesząc się, że już od tak wielu lat nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania, a produkty, jakie regularnie wprowadzamy na rynek, dopasowane są do potrzeb naszych Klientów. Dziękujemy za Państwa zaufanie i wybór marki Kanlux. Mamy nadzieję, że kolejne dziesięciolecia będą równie udane. To właśnie dzięki naszym specjalistom w dziedzinie techniki oświetleniowej, przywiązywaniu ogromnej wagi do jakości produktów, profesjonalnemu laboratorium badawczemu, znajdującemu się w strukturach firmy, a przede wszystkim naszym Klientom, mogliśmy osiągnąć tak wiele, a to co najciekawsze, dopiero przed nami.

 

GRAZI LED – funkckonalne, liniowe oprawy LED

GRAZI LED jest serią nowoczesnych opraw stanowiącą propozycję oświetlenia funkcjonalnego i jednocześnie dekoracyjnego. Oprawy emitują wysokiej jakości światło, a ich dodatkowym atutem jest kompaktowa forma, która doskonale współgra z nowoczesnymi meblami. Kompaktowa forma, wysoka trwałość wynosząca 20 tys. godzin i energooszczędność źródeł światła LED pozwalają na szerokie możliwości wykorzystania opraw GRAZI LED w oświetleniu różnorodnych miejsc w mieszkaniach. Konstrukcja opraw GRAZI pozwala spinać je ze sobą za pomocą przewodów łączeniowych, umożliwiając stworzenie pożądanej długości linii świetlnej. Poszczególne modele GRAZI LED różnią się obudową, strumieniem światła  oraz funkcjonalnością:

  • GRAZI LED 3W-NW oraz GRAZI LED 5W-NW posiadają przezroczysty klosz, natomiast załączanie opraw i sterowanie nimi odbywa się poprzez dotknięcie obudowy. Oprawy oferują trzystopniową regulację natężenia oświetlenia, a dzięki dodatkowym akcesoriom można łączyć je ze sobą. Pozwala to na dowolną aranżację oświetlanej przestrzeni.
  • GRAZI LED 4W-NW oraz GRAZI LED 7W-NW posiadają klosz mleczny. Krótkie naciśnięcie przycisku  na obudowie włącza lub wyłącza oprawy. Dłuższe dotknięcie i przytrzymanie przycisku pozwala na płynne sterowanie natężeniem światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość dopasowania mocy oświetlenia do indywidualnych potrzeb Klienta.
GRAZI LED doskonale sprawdzą się pod wiszącymi szafkami kuchennymi, do oświetlania miejscowego blatów. Oprawy mogą także służyć do oświetlenia niewielkich przestrzeni i pomieszczeń domowych takich jak np. garderoby czy schowki.

czytaj więcej


PIRES ECO DL-25O NS – nowa plafoniera w ofercie Kanlux

Staramy się, by nasza oferta opraw architektonicznych stale zyskiwała na atrakcyjności, dlatego regularnie ją rozszerzamy, wprowadzając nowe produkty. Godną uwagi nowością w ofercie plafonier jest oprawa PIRES ECO DL-25O NS, rozszerzająca obecną rodzinę PIRES o wersję bez czujnika ruchu. PIRES bez czujnika to oferta dla tych klientów, którzy preferują załączanie opraw za pomocą tradycyjnych wyłączników ściennych. Podstawa oprawy zbudowana jest z tworzywa sztucznego, a całość przykrywa odporny na uderzenia klosz z PMMA (odporność na poziomie IK03). Rozwiązanie takie zwiększa bezpieczeństwo w pomieszczeniach, gdzie szklany klosz, w przypadku rozbicia, mógłby ranić osoby przebywające w jego bezpośrednim otoczeniu. PIRES ECO DL -25O NS może być stosowany do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych, klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych czy zadaszonych przestrzeni przydomowych. Użyteczny będzie również w instalacjach z zewnętrznymi czujnikami ruchu.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt