X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Bezpieczne inwestycje - Porta. Pobierz biblioteki CAD!

Bezpieczne inwestycje - Porta. Pobierz biblioteki CAD!

 
 

 

  Dzięki wytrwałości w działaniu od kilkunastu lat pozostajemy na rynku głównym dostawcą drzwi. Nie tylko dla Klientów indywidualnych - systematycznie rośnie nasz udział w segmencie rynku inwestycyjnego, do którego dostarczamy tysiące rodzajów produktów niestandardowych, przeznaczonych do hoteli, uczelni wyższych, szpitali oraz lotnisk.

 

Wyposażamy w stolarkę drzwiową zarówno budynki nowe, jak i modernizowane, spośród których wiele otrzymało prestiżowe nagrody. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim  architekci obdarzają  nasze produkty. Mobilizuje nas to do dalszego rozwoju i poszukiwań innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających jeszcze efektywniejsze dostosowanie produktu Porta do potrzeb danej inwestycji.

Działalność w segmencie inwestycyjnym jest bardzo złożona i skomplikowana, a obsługa inwestycji wymaga bardzo dużej dojrzałości organizacyjnej. Pojawiające się w prasie doniesienia wydają się to potwierdzać


( http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3559895,w-nowym-szpitalu-wojewodzkim-200-drzwi-do-wymiany-prokuratura-sprawdza-czy-sa-podrobka,2,id,t,sa.html)


Dochodzą do tego spore nakłady finansowe, gdyż do każdego produktu nietypowego trzeba sporządzić indywidualną dokumentację, dopasować proces realizacji zamówienia produkcyjnego, niejednokrotnie również przeprowadzić odrębne badania.


Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu wypracowaliśmy efektywne systemy wsparcia inwestorów. Mocna pozycja firmy Porta na tym rynku świadczy o naszej wiarygodności. Zaufali nam najwięksi, o czym świadczą nasze referencje (http://www.porta.com.pl/referencje)

 

Zapraszamy na profil PORTA na portalu ARCHISPACE

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt