X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wineo dla architekta! Doradztwo, biblioteki, współpraca

Wineo dla architekta! Doradztwo, biblioteki, współpraca

 

WINEO® zaprasza architektów do współpracy

 

Połączenie wiedzy i doświadczenia architektów oraz producentów materiałów wykończeniowych pozwala na tworzenie wyjątkowych projektów. Mając to na uwadze, w trosce o zadowolenie klienta i stworzenie podłogi dopasowanej precyzyjnie do jego oczekiwań, Wineo oferuje projektantom indywidualne doradztwo i zaprasza do ścisłej współpracy.

Czytaj więcej

 

Limitowana edycja paneli podłogowym Marena Live w promocyjnej cenie

 

Najnowsza, limitowana kolekcja paneli laminowanych marki Wineo jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku. Marena Live to panele podłogowe o wyjątkowo modnej i lubianej stylistyce, parametrach użytkowych z najwyższej półki, a wszystko w przystępnej cenowo propozycji.

Czytaj więcej

 

Centrum SPA z podłogami winylowymi WINEO – Lublin, ul. Szewska 8

 

Nowoczesne gabinety odnowy biologicznej cieszą się coraz większą popularnością wśród wszystkich, którzy szukają ukojenia dla ciała i ducha. Miejsca takie muszą być urządzone z dbałością o każdy detal, tworząc atmosferę relaksu i przytulny klimat. Aby wnętrze SPA prezentowało się  estetycznie i zachęcało do odpoczynku w jego wnętrzu, warto wykończyć je wysokiej jakości materiałami, takimi jak efektowne podłogi winylowe marki WINEO.

Czytaj więcej

 

Barwna, bezpieczna, komfortowa – wybieramy podłogę do pokoju najmłodszych

 

Pokój dziecka to szczególnie wymagające miejsce w domu – powinno być przytulne, bezpieczne i trwałe. Aranżując to pomieszczenie ze szczególnym uwzględnieniem trzeba podejść do wyboru podłogi. Uwagę należy zwrócić  na jej aspekty wizualne, jak i użytkowe. Jak dobrać materiał nawierzchniowy do pokoju malucha, podpowiada Joanna Siwy  z biura projektowego Soffa Design.

Czytaj więcej

 

Remedium na trudne warunki – podłoga winylowa Ambra marki Wineo

 

O ile w przypadku sypialni czy salonu pozwolić sobie można na dowolne rozwiązania podłogowe, to niestety wielokrotnie kwestia doboru materiałów nawierzchniowych w trudnych miejscach determinowana jest przeznaczeniem pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że niektóre wnętrza skazane są z góry na jeden rodzaj i styl podłogi. Doskonałym przykładem jest nowoczesna podłoga winylowa Ambra marki Wineo, która otwiera szerokie możliwości kompozycyjne niezależnie od rodzaju urządzanego wnętrza.  

Czytaj więcej

 

Zapraszamy również na profil Wineo na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt