X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Złote Godło QI dla Kanlux

Złote Godło QI dla Kanlux

Oprawy CODIA LED wyróżnione Złotym Godłem dla produktu najwyższej jakości w prestiżowym konkursie "Najwyższa Jakość Quality International" 2014.

 

Rodzina opraw CODIA LED marki Kanlux to jedne z ciekawszych opraw oświetleniowych, jakie pojawiły się na rynku w tym roku. Wyróżniają się unikatowym wzornictwem i znakomicie uwypuklają walory światła w pomieszczeniach. Dzięki innowacyjnej i energooszczędnej technologii LED oferują wysoką wydajność oraz doskonałe parametry świetlne. 

Kompaktowość oraz niezwykła lekkość opraw CODIA LED, to cechy wyróżniające je z szerokiej oferty paneli. Diody LED zostały umieszczone na przeciwległych krawędziach płyty, dając tym samym idealnie jednorodne i stonowane światło na całej powierzchni oprawy. Dyfuzor panelu CODIA wykonano z polimetakrylanu metylu (PMMA) i wyposażono w setki trójwymiarowych sześcianów emitujących bezpieczny i optymalny dla ludzkiego oka strumień światła. Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej konstrukcji materiału przewodzącego światło otrzymujemy doskonałe połączenie technologii i elegancji wzorniczej.

CODIA LED 6060 50W-NW to ultracienki panel o wysokości zaledwie 12 mm, wymiarach 595 × 595 mm, mocy 50 W i strumieniu 3840 lm. Może być montowany bezpośrednio w stropie 600 × 600 mm lub podwieszany pod sufitem za pomocą linek. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o niskiej przestrzeni nadsufitowej. 

 

CODIA LED 8030 40W-NW to oprawa zwieszana o mocy 40 W, strumieniu świetlnym 3400 lm i wymiarach 800 × 300 mm. Dzięki elektronicznemu zasilaczowi umieszczonemu na oprawie zasilanie odbywa się bezpośrednio z sieci o napięciu 110–240 V~ i 50/60 Hz. Wszystkie te parametry sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do oświetlania różnego typu przestrzeni roboczych.

Ten efektowny, rozświetlony duet doskonale sprawdza się w projektowaniu oświetlenia nowoczesnych wnętrz biurowych, hoteli, apartamentów, szkół oraz placówek służby zdrowia. Oprawy od dnia ukazania się na rynku nieustannie budzą duże zarówno wśród architektów, projektantów, jak również klientów.

 

 

Zapraszamy także na profil firmy Kanlux SA, gdzie znajduje się bogata biblioteka rysunków CAD:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt