X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Plisy, rolety, żaluzje i darmowy wizualizator!

Plisy, rolety, żaluzje i darmowy wizualizator!

 

 

 

Firma Vertex S.A. tradycje swe czerpie od 1994 roku. W chwili obecnej zaliczana jest do grona  największych producentów osłon okiennych w Polsce i Europie. Firma Specjalizuje się w produkcji  i sprzedaży szerokiej gamy produktów do zaciemnienia wnętrz, a także osłon zewnętrznych. Profesjonalne doradztwo techniczne, stałe udoskonalanie i poszerzanie oferty handlowej firmy  opartej na dwóch głównych filarach: funkcjonalność i design sprawiły, iż zaufała jej ogromna rzesza klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą. W ofercie osłon zewnętrznych znajdziemy rozwiązania takie jak: rolety materiałowe, żaluzje pionowe i poziome, plisy, rolety Dzień/Noc, Screen Roll-e wewnętrzne  czy też rolety dachowe.  W gamie produktów zewnętrznych znajdują się min. Rolety zewnętrzne, bramy, rolokraty, moskitiery, markizy, żaluzje fasadowe oraz najnowszy system: ScreenRoll. Dbając o dobrą komunikacje firma stale wsłuchuje się w oczekiwania i potrzeby  klientów. Na tej podstawie stworzona została min. aplikacja do wizualizacji Rolet oraz dla  architektów i dekoratorów wnętrz istnieje możliwość darmowego skorzystania z bazy Plików CAD. Główna siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajduje się w Czechowicach – Dziedzicach. Firma posiada również biura handlowe w głównych miastach polski.
 
Rolety materiałowe – to w chwili obecnej najpopularniejszy sposób na osłonięcie okna przed słońcem. Komfortowe w użytkowaniu i wykonane z doskonałej jakości tkanin w ofercie Vertex S.A. dostępne są w kilku systemach kasetowych, wolnowiszących czy też wielkogabarytowych. Szeroki wybór systemów, struktury i właściwości tkanin oraz kolorystyki pozwala na idealne dopasowanie rolety do nawet najbardziej wymagających projektów wnętrz. 
 
Żaluzje poziome  – ponownie w łaskach nowoczesnych gustów, min. Dlatego że w ostatnich latach zaobserwować możemy istny boom na minimalistyczne aranżacje domów czy mieszkań. Powrót surowego, chłodnego industrialnego metalu zaczął na powrót stanowić wyznacznik  luksusu i elegancji – w szczególności w połączeniu z wieloma innymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak drewno, cegła, kamień. Żaluzja pozioma zdecydowanie w  kanon architektury nowoczesnej się wpisuje. W ofercie firmy znajdziemy bogatą kolorystykę żaluzji o piórkach w szerokościach 16,25,50 mm w wersji aluminiowej oraz drewnianej. 
 
 
Plisy okienne – Główną zaletą tego rodzaju osłon jest są możliwości ich regulacji. Okno możemy odsłonić z góry, z dołu lub też ustawić plisę wg. Własnych  potrzeb. Wykonane z wysokiej jakości impregnowanego materiału dają się z łatwością wyczyścić. Refleksy świetlne delikatnie przechodzące przez załamania tkaniny sprawiają, że plisa to nie tylko osłona, ale także elegancka dekoracja wnętrza. Dodatkową zaletą plisy jest możliwość jej dostosowania do okien o nietypowych kształtach takich jak: okna okrągłe, trapezowe czy też trójkątne.
 
 
Rolety Dzień/Noc – składają się z podwójnej warstwy materiału, a sama tkanina z pasów transparentnych i zaciemniających, które przesuwane regulują dostęp światła. W ofercie firmy rolety D/N dostępne są również w systemach kasetowych. Materiały poza bogatą kolorystyka posiadają również różną strukturę tkaniny – znajdziemy materiały wpasowujące się w Eko aranżacje, ale także idealne gładkie i zwiewne przeznaczone do stonowanych, nowoczesnych wnętrz.
 
 
Screen Roll – Najnowsza linia osłon okiennych do stosowaniu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Screen-y – to nowoczesne systemy pozwalające regulować dostęp światła i ilość ciepła w pomieszczeniu. Wykonane są z przędzy włókna poliestrowego, pokrytego PCV. Te wysokiej klasy tkaniny techniczne odporne są na warunki atmosferyczne, ogień i kurz. Zatrzymują do 90% słonecznej energii cieplnej, co jest dużym plusem w kontekście energooszczędności. Jednoczenie nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia. Tkanina ta dzięki swoim mikro-wywietrznikom pochłania i odbija do 92% ciepła słonecznego – eliminuje w ten sposób efekt cieplarniany wewnątrz pomieszczenia. Innowacyjność tych rozwiązań osłonowych opiera się również na zastosowaniu systemu prowadzenia materiału ZIP. Dzięki zastosowaniu specjalnego zamka na brzegach tkaniny oraz technologii prowadnic otrzymujemy efekt analogiczny do działania zamka błyskawicznego co powoduje: doskonałe prowadzenie tkaniny, zabezpieczenie przed je wypadaniem, eliminację prześwitów bocznych oraz idealne napięcie. Systemy Screen Roll stosowane są przede wszystkim w budynkach o dużych przeszkleniach np. biurowce czy lofty , ale także znajdują zastosowanie jako alternatywa dla tradycyjnej rolety materiałowej.
 
 
Osłony zewnętrzne – Poza szeroką gamą rozwiązań z zakresu osłaniania wnętrz firma oferuje również mnogość produktów dedykowanych do zewnątrz. Min. wysokiej klasy rolety zewnętrze produkowane są z najlepszych komponentów, dzięki czemu cechuje je wysoka trwałość. W ofercie znajdziemy również zyskujące na popularności żaluzje fasadowe w modelach Z90 oraz C80. Żaluzje fasadowe konstrukcją przypominają dobrze znane żaluzje horyzontalne stosowane we wnętrzach, z tą różnica, iż szerokość oraz trwałość jest znacznie większa. Sterowane może być ręczne lub automatycznie. Poza oczywistą funkcjonalnością stanowią atrakcyjny element architektoniczny w nowoczesnym budownictwie. Popularnym produktem firmy są również markizy tarasowe wykonywane wyłącznie z najlepszej jakości włoskich tkanin pokrytych warstwą teflonu. Rozwiązań technicznych w ofercie firmy znajdziemy wiele. Szczegółowych informacji o linii produktowej zaczerpniemy ze strony internetowej oraz doradców handlowych. 
 
Wizualizator – to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi wybór i wizualizacje osłon okiennych wewnątrz i na zewnątrz domu. Konfiguracji podlega szereg parametrów takich jak : typ  osłony, kolor tkaniny i osprzętu, a także rodzaj pomieszczenia , kolor ścian lub fasady. Jeśli planujemy zakup markizy tarasowej – to również istnieje możliwość jej dopasowania do kolorystyki budynku. Do wyboru mamy całą, aktualną kolekcje Vertex S.A. Dostęp do wizualizatora znajduje się bezpośrednio na stronie http://www.vertex.pl/wizualizator-produktow/
 
 
 
Pliki CAD – W związku z poszerzająca się współpraca firmy z architektami i dekoratorami wnętrz firma Vertex S.A. stworzyła i udostępniła bazę plików CAD do bezpłatnego pobierania. Umożliwia to idealne dobranie osłony okiennej już na etapie projektowania wnętrza.  Informacje o dostępnych rysunkach znaleźć można na stronie firmowej w zakładce ,,Dla Architektów”
 

 Zapraszamy na profil Vertex na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt