X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Energooszczędne oprawy dekoracyjne

Energooszczędne oprawy dekoracyjne

   07/2014, 27 październik 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

Kanlux reprezentantem Polski w programie European Business Awards

Z prawdziwą dumą chcielibyśmy poinformować o zdobyciu przez Kanlux prestiżowego tytułu National Champion w konkursie European Business Awards. Wraz z wyselekcjonowanym gronem firm będziemy mieć przyjemność reprezentować nasz kraj w kolejnych etapach tego wyjątkowego konkursu wspieranego przez liderów firm, naukowców, media i przedstawicieli politycznych z całej Europy.

European Business Awards jest niezależnym europejskim programem promującym dokonania liderów innowacyjności, którzy osiągają dobre wyniki finansowe i jednocześnie działają w sposób odpowiedzialny społecznie. Adrian Tripp, dyrektor generalny European Business Awards tak skomentował wyniki pierwszego etapu konkursu: "European Business Awards odnosi coraz większe sukcesy, inspirując przedsiębiorców i pomagając poprawić konkurencyjność firm na rynku europejskim. Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów krajowych - udział w konkursie to duże osiągnięcie. Wszystkim z nich życzę powodzenia na kolejnym etapie".

 

Zadaniem w kolejnym etapie konkursu jest przygotowanie wideoprezentacji, w której przedstawimy naszą firmę, opowiemy o działalności Kanlux i drodze jaką odbyliśmy w ciągu ostatnich 25 lat na rynku. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji, jurorzy przyznają wybranym kandydatom tytuł "Ruban d'Honneur". Firmy uhonorowane tym zaszczytnym tytułem wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się wiosną 2015. Równocześnie nasza prezentacja weźmie udział w dwuetapowym głosowaniu publicznym, w ramach którego wyłonieni zostaną zwycięzcy z każdego kraju. W poprzednim roku oddano ponad 93 tys. głosów. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo i zagłosują na firmę Kanlux w tym etapie konkursowym. 


Lista reprezentantów Polski w programie European Business Awards

Wiadomości

CARSA LED i KANTI LED – energooszczędność i elegancki design

Oferta Kanlux została rozszerzona o natynkowe modele opraw LED: CARSA LED SMD 13W-NW oraz KANTI LED SMD 13W-NW. Precyzyjne rozmieszczenie diod LED wewnątrz opraw gwarantuje równomierną emisję światła na całej powierzchni mlecznego dyfuzora, wykonanego ze specjalnego tworzywa PMMA. Zasilacze opraw posiadają zabezpieczenia termiczne, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe. Oprawy o neutralnej białej barwie światła, przeznaczone są do montażu na sufitach lub ścianach, doskonale sprawdzają się w oświetlaniu wnętrz mieszkalnych, pomieszczeń biurowych, pomocniczych i technicznych. Ze względu na trwałość wynoszącą 40 000 h i energooszczędność, polecane są do oświetlania ciągów komunikacyjnych z funkcją oświetlenia nocnego.
 

LED COB7W DIM GU10 – dyskretny urok ściemnianego światła

Nowością w ofercie kierunkowych źródeł światła typu SPOT proponowanej przez Kanlux, jest źródło LED COB7W DIM GU10 dostępne zarówno w barwie ciepłej, jak i zimnej. Lampę wyróżnia kompatybilność z wieloma dostępnymi na rynku ściemniaczami, pozwalającymi na regulowanie strumienia świetlnego. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możemy cieszyć się oszczędnościami oferowanymi przez technologię LED oraz swobodnie sterować oświetleniem dostosowując jego natężenie do własnych potrzeb. Zastosowana w LED COB7W DIM GU10  innowacyjna technologia COB charakteryzuje się wysoką trwałością wynoszącą 20 000 h. Dzięki użyciu obudowy z termotworzywa, to źródło światła jest bardziej odporne na działanie wysokich temperatur, co oznacza większą żywotność. Dodatkową zaletą lampy LED COB7W DIM GU10 jest kąt świecenia wynoszący 36 stopni, umożliwiający punktowe, intensywne doświetlenie wybranej powierzchni.

czytaj więcej


BRAVO LED 40W-NW – lekka konstrukcja, niski koszt eksploatacji

Nowy model panelu BRAVO LED 40W-NW cechuje wysoka energooszczędność, uzyskana dzięki zastosowaniu wysokowydajnych diod SMD, których trwałość szacowana jest na 30 000 h. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na bezobsługową eksploatację oprawy przez wiele lat. Technologia LED wykorzystana w konstrukcji BRAVO LED 40W-NW sprawia, że jego skuteczność świetlna sięga 73 lm/W. Umożliwia to efektywną modernizację oświetlenia wnętrz oraz znaczne zmniejszenie kosztów energii. Nowe panele BRAVO LED mają wymiary 595 x 595 mm i mogą być montowane bezpośrednio w stropie 600 x 600 mm lub podwieszane pod sufitem za pomocą linek. Nowoczesny design i lekka konstrukcja paneli BRAVO LED 40W-NW sprawiają, iż doskonale nadają się one do ogólnego oświetlania eleganckich wnętrz biurowych, hoteli, apartamentów, uczelni i placówek służby zdrowia. To doskonała alternatywa dla klasycznych opraw rastrowych ze świetlówkami typu T5 i T8.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt