X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Drzwi, bramy, okna - pliki CAD KMT-STAL

Drzwi, bramy, okna - pliki CAD KMT-STAL

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych plików CAD zamieszczonych w serwisie ARCHISPACE.PL.

Tradycja

Historia tworzenia przedsiębiorstwa sięga 1967 roku. Podwaliną budowy marki był mały zakład ślusarski, który dzięki pasji, wytrwałości i pracowitości jego twórcy Zenona Szymaniuk oraz synów Dariusza i Artura, osiągnął pozycję lidera na rynku krajowym. 

Misja 
 
Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom. 
 
Wizja
 
Naszą wizją jest zapewnienie najwyższej jakości usług i produktów, poprzez działanie zgodne 
z najnowszą technologią oraz długofalowy rozwój.
 
Doświadczenie
 
Wiele lat pracy poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży elementów dla budownictwa pozwoliło zdobyć doświadczenie, dzięki któremu wyroby marki KMT zyskują aprobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. W chwili obecnej specjalizujemy się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z dostawcami oferującymi tylko najlepsze materiały niezbędne do produkcji drzwi, co w konsekwencji daje produkt najwyższej jakości, który będzie służył Państwu przez wiele długich lat. Nasze wyroby dostępne są w sieci dystrybucji na terenie całego kraju. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, salonami drzwi i okien oraz firmami monterskimi. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom odbiorców stworzyliśmy ofertę, w której  znajdują się drzwi zarówno we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych oraz dostosowane cenowo do zasobów Klienta. 
 
 
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia również naszej strony www.kmt.com.pl
 
Z pozdrowieniami
Zarząd i pracownicy grupy KMT
 
 

 Zapraszamy na profil KMT-STAL na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt