X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Spotkania dla architektów i projektantów - bądź na bieżąco!

Spotkania dla architektów i projektantów - bądź na bieżąco!

  Newsletter nr: 08/2014, 28 listopad 2014 r.
Kanlux
 
 
 
 
 

Cykl konferencji DESIGN dobiegł finału

Tegoroczny cykl konferencji i warsztatów DESIGN, poświęconych nowym trendom w architekturze dobiegł końca. Organizowane przez VIRTUS STUDIO spotkania były znakomitą okazją do zaprezentowania naszej oferty produktowej zaproszonym architektom i projektantom. W sezonie jesiennym spotkania z udziałem firmy Kanlux odbyły się w Łodzi, we Wrocławiu, Rzeszowie i Sopocie. Uczestniczyło w nich w sumie kilkuset gości zainteresowanych najnowszymi trendami oraz technologiami w projektowaniu.
Podczas części wykładowej mogliśmy szczerzej opowiedzieć o energooszczędnych i innowacyjnych oprawach marki Kanlux. W prezentacji „Światło w nowoczesnej oprawie” postawiliśmy przede wszystkim na omówienie naszych najbardziej efektownych rozwiązań opartych o najnowsze technologie oświetleniowe. Wśród prezentowanych produktów znalazła się między innymi rodzina opraw CODIA LED, która na początku października została wyróżniona za najwyższą jakość złotym godłem „QI product”. Omówione zostały także zagadnienia praktycznego zastosowania energooszczędnych źródeł światła w oświetleniu mieszkań, biur oraz powierzchni większego formatu.

Dziękujemy za szerokie zainteresowanie i udział w tegorocznych spotkaniach i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu  zaplanowanym na rok 2015.

 

Wiadomości

ROUNDA LED i KATRO LED - stylowe downlighty, teraz również w białej oprawie

Rodzina popularnych i energooszczędnych opraw typu downlight LED, do tej pory dostępna jedynie w kolorze srebrnym, została rozszerzona o wersję w kolorze białym: KATRO LED 10W-NW-W, KATRO LED 17W-NW-W oraz ROUNDA LED 11W-NW-W i ROUNDA LED 17W-NW-W. Nowe oprawy panelowe przeznaczono do zamontowania w sufit podwieszany. Ich obudowa wykonana została z aluminium malowanego na kolor biały, a dyfuzor ze specjalnego mlecznego tworzywa sztucznego PMMA. Oprawy ROUNDA LED i KATRO LED można nabyć w dwóch mocach do wyboru 11W i 17W. Zasilacze opraw posiadają zabezpieczenia termiczne, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe. Oprawy, emitujące neutralną białą barwę światła, przeznaczone są do oświetlania pomieszczeń domowych, biurowych, pomocniczych oraz technicznych. Ze względu na trwałość wynoszącą 40 000h i energooszczędność, bardzo dobrze nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych z funkcją oświetlenia nocnego. Dzięki niewielkiej wysokości ROUNDA LED i KATRO LED mogą być montowane w stropach podwieszanych, w niewielkim stopniu oddalonych od sufitu rzeczywistego, gdzie użycie standardowych downlightów jest niemożliwe.

 

Kanlux na PROCAD NetCafe

Tej jesieni architekci i projektanci mogli uczestniczyć w praktycznych, interaktywnych warsztatach, będących doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności, nawiązania cennych kontaktów, pracy pod okiem ekspertów oraz bliższego poznania szeregu ciekawych rozwiązań oświetleniowych marki Kanlux. To wszystko pod szyldem Akademii Efektywnego Projektowania.
Specjaliści PROCAD S.A., a wraz z nimi również przedstawiciele naszego Działu Inwestycji, w ramach tygodniowej Akademii odwiedzili w październiku pięć miast w środkowej i północnej części Polski, w tym Szczecin, Poznań, Łódź, Białystok oraz Olsztyn. W warsztatach komputerowych uczestniczyło w sumie blisko pięciuset projektantów, architektów oraz studentów architektury. Zajęcia objęły wprowadzenie do programu oraz zaawansowane obiektowe projektowanie architektury i wnętrz 3D w programie Autodesk Revit, z uwzględnieniem konkretnych produktów. Zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć w działaniu również oprawy oświetleniowe marki Kanlux i poznać zasady projektowania oświetlenia we wnętrzach mieszkalnych.

Uczestnicy warsztatów otrzymali komplet materiałów z naszą aktualną ofertą oraz informacje na temat możliwości pobrania biblioteki rysunków CAD oraz bazy danych fotometrycznych opraw Kanlux, z naszej strony internetowej. Istniała również możliwość konsultacji z naszymi ekspertami zarówno w obszarze oferty produktowej, jak i możliwości współpracy z ekspertami Działu Inwestycji. Wszyscy, którzy nie mieli okazji osobiście uczestniczyć w tych wydarzeniach, mogli wziąć udział w warsztatach online PROCAD NetCafe prowadzonych przez ekspertów z firmy PROCAD S.A.

W przyszłym roku również będzie istniała możliwość spotkania się z przedstawicielami naszej firmy w ramach Akademii, w warsztatach organizowanych w kwietniu i październiku. Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na ten temat na stronie http://www.kanlux.pl/pl/projektant

Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt