X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa technologia - zdalne przyciski spłuczkowe!

Nowa technologia - zdalne przyciski spłuczkowe!

Mniej znaczy więcej.

Przycisk uruchamiający spłukiwanie wielkości smartfona.

Wśród przycisków spłukujących zdalny przycisk uruchamiający spłukiwanie Geberit Typ 70 wyróżnia się jako produkt wyjątkowo ekskluzywny: nie jest większy od smartfona. Uruchamia się po delikatnym przyciśnięciu. Można go montować przy zabudowie masywnej i lekkiej, a także w meblach łazienkowych czy toaletowych. I nie jest instalowany tuż przed spłuczką.

Istnieje wiele powodów, by montować przycisk spłukujący do toalety w innym miejscu niż bezpośrednio nad lub przed spłuczką. Jednak z przyczyn czysto technicznych te dwa położenia są szczególnie praktyczne. W takich przypadkach po naciśnięciu przycisku siła nacisku jest względnie łatwo przekazywana do zaworu spłukującego. Ponadto przycisk spłukujący przykrywa otwór rewizyjny spłuczki.

Przycisk uruchamiający Geberit Typ 70 jest dostępny w wersji do spłuczki Sigma oraz do spłuczki Omega.

 

Wyrafinowana technologia servo

 W przypadku zdalnego przycisku uruchamiającego Geberit Typ 70 wszystko wygląda nieco inaczej. Pragnienie wygody i ekskluzywności to podstawowa reguła rządząca tym produktem. Dzięki temu zdalny przycisk może być zainstalowany w odległości do 2 m od spłuczki – dokładnie tam, gdzie życzy sobie tego klient. Na przykład z boku, tuż przy uchwycie na papier toaletowy.

 

 Zdalny przycisk spłukujący Geberit Typ 70 można umieścić w dowolnym miejscu w odległości do 2 m od spłuczki

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Typ 70 wysyła sygnał hydrauliczny do siłownika w spłuczce Sigma przez cienki wąż z tworzywa sztucznego, poprowadzony za ścianą. To powoduje, że siłownik uruchamia spłukiwanie.

Delikatny nacisk na płytkę, która wygląda jakby unosiła się tuż przed ścianą, wystarczy, by uruchomić dwudzielną spłuczkę. Następuje przesłanie impulsu hydraulicznego do serwomechanizmu, który mieści się w spłuczce. Serwomechanizm, z pomocą ciśnienia w instalacji wodnej zasilającej spłuczkę, unosi zawór spłukujący. Do montażu mechanizmu w spłuczce wystarczy sam śrubokręt.

 

 Dla entuzjastów designu

Sam przycisk spłukujący, o wymiarach zaledwie 110 × 50 mm, jest dostępny w wersji szklanej, w kolorze białym, czarnym i umbra, albo może być też zrobiony ze stali nierdzewnej o szczotkowanej powierzchni. Dzięki temu zdalny przycisk oferuje również szeroki wybór materiałów i kolorów. Jedyne pytanie, które wymaga odpowiedzi brzmi: W jaki sposób zakryty jest otwór rewizyjny do spłuczki? Odpowiedź Geberit to zaślepka otworu rewizyjnego. Dla klientów, którzy chcą zaprojektować tę osłonę tak, by trafiała w ich gust i nie rzucała się w oczy, przygotowaliśmy płytkę, którą można dostosować do indywidualnych wymagań i wypełnić własnym materiałem. Ponadto dostępna jest także standardowa wersja zaślepki wykonana z odlewu cynkowego, z pokrywą z białego szkła. Istotne jest, by pokrywa zawsze umożliwiała dostęp do spłuczki.

Mniej znaczy więcej – niewielki zdalny przycisk uruchamiający podkreśla dyskretny, lecz ekskluzywny projekt wnętrza.

 

Także w meblach łazienkowych

 W dostarczanym zestawie z przyciskiem uruchamiającym Geberit Typ 70 znajduje się trwały przewód ułatwiający bezpieczne prowadzenie węży hydraulicznych, a także odpowiednie materiały montażowe do profesjonalnej instalacji zdalnego przycisku. Przycisk uruchamiający Geberit Typ 70 szczególnie dobrze nadaje się do montażu w meblach łazienkowych i toaletowych. Geberit dostarcza również odpowiednie akcesoria montażowe, w tym szablon zapewniający dokładne wycięcie otworu.

 Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Typ 70 dostępny jest w czterech kolorach:

 

szczotkowana stal nierdzewna

 

szkło białe

 

szkło czarne

 

szkło umbra

 

Zapraszamy na profil Geberit na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt