X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Co zrobisz z tą ścianą? Bezpłatny webinar!

Co zrobisz z tą ścianą? Bezpłatny webinar!

 

10 grudnia o godz. 20:00 webinar w formie debaty online na żywo "Co zrobisz z tą ścianą?"

W dyskusji online na żywo udział weźmie Gosia Andryszczyk znana z Dekorady.pl, Adam Bronikowski z pracowni projektowej HOLA Design oraz blogerka prowadząca blog Apetyczne Wnętrze. Wszystkich zainteresowanych tematyką niepowtarzalnych wnętrz zapraszamy do rejestracji i bezpłatnego udziału w dyskusji na http://www.webcaster.pl/rejestracja/2/

 

Różnorodność produktów dekoracyjnych, ich rosnąca liczba, możliwości zastosowania i łączenia, a do tego inwestorzy - często niezdecydowani, ale wymagający. To rzeczywistość, której czoła musi stawić niejeden architekt. Z wyzwaniem kreatywnego podejścia do „białej ściany” zmierzą się goście w studiu i mamy nadzieję, że również Ty.


Oryginalnie i odważnie urządzone wnętrza potrafią wywołać burzliwą dyskusję. Tym bardziej, jeśli projekty kryją wiele mankamentów, a sami eksperci mają odmienne zdania na temat najlepszych rozwiązań. Taki właśnie będzie webinar, który przygotowujemy – inspirujący dla tych, którzy na co dzień inspirują innych.

Na żywo w Internecie z czatem, żebyś mógł wypowiedzieć się na temat tego, co zobaczysz i usłyszysz od zaproszonych do studia architektów.

Zapisz się już dziś: http://www.webcaster.pl/rejestracja/2/

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt