X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Idealnie przejrzyste balustrady całoszklane. Biblioteki CAD Q-railing

Idealnie przejrzyste balustrady całoszklane. Biblioteki CAD Q-railing

EASY GLASS® PRO FIRMY Q-RAILING – SZYBSZY MONTAŻ I OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Jeśli szukasz całoszklanej balustrady, która wyróżnia się wzornictwem, przejrzystością, bezpieczeństwem i ekonomicznością, to trafiłeś w dziesiątkę: taki jest najnowszy system Easy Glass® Pro. 
 

Easy Glass Pro jest idealnym rozwiązaniem w trudnych warunkach montażowych, ponieważ pozwala na niezbędną regulację szklanych tafli od wewnętrznej, bezpiecznej strony balkonu. Nowy system mocowania Safety Wedge umożliwia łatwą regulację szklanych paneli nawet do 10 mm w każdym kierunku – bez sworzni, dokręcania śrub, rusztowania czy specjalnych narzędzi! 

Linia Pro obejmuje cztery różne profile, stanowiące doskonałe dopełnienie architektury budynku czy wnętrza, znakomicie ułatwiające i przyspieszające instalację: dwa profile do montażu posadzkowego i dwa do montażu bocznego. Wyjątkową cechą linii Pro jest kształt dostępnych profili, przypominający literę F (do montażu posadzkowego) i literę Y (do montażu bocznego). Oba profile zostały zaprojektowane specjalnie do niewykończonych podłóg i pozwalają na lokalizację jak najbliżej powierzchni betonu. Profil do montażu posadzkowego Easy Glass posiada powłokę dającą efekt stali szlachetnej, dzięki czemu nie wymaga okładziny zewnętrznej. 

Do montażu szklanych tafli Easy Glass Pro niepotrzebne są kotwy wpuszczane. Instalacja odbywa się z wykorzystaniem bardziej ekonomicznych kotew z łbem sześciokątnym. Ponadto dwa profile posadzkowe wymagają zastosowania mniejszej liczby kotew w porównaniu z innymi systemami, co oznacza szybszą instalację i niższe koszty. 
 

Easy Glass Pro spełnia najwyższe wymagania względem montażu w pomieszczeniach i na zewnątrz, a walory instalacyjne, użytkowe i estetyczne zadowolą nawet najbardziej wymagających. 

Potwierdzony sukces
Systemy Q-railing sprawdziły się z powodzeniem na skalę światową w wielu projektach prywatnych domów, biur, muzeów, centrów handlowych, na lotniskach i stadionach. Nie można pominąć faktu, że stadiony Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 w Rio de Janeiro i Sao Paulo były wyposażone w balustrady Q-railing.


Easy Glass® Pro

Obciążenie: Lekkie do średniego
 
Zastosowanie: W pomieszczeniu i na zewnątrz 
 
Warianty: Montaż podłogowy, w posadzce i boczny
 
Zastosowania: Schody i balustrady
 
Materiał: Aluminium
 
Wypełnienie: Szkło
 
Grubość szkła: 12-21,52 mm 
 
Dodatkowe cechy: 
 
-  Możliwe wykończenie rurami profilowanymi i/lub dodatkowymi poręczami
 
- Sworznie łączące umożliwiają połączenie profili posadzkowych 
 
- Dzięki wyjątkowemu wykończeniu idealnie odwzorowującego efekt stali nierdzewnej można zrezygnować ze stosowania okładzin
 
 
 

Zapraszamy na profil Q-railing na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt