X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Podłogowe trendy w nadchodzącym roku - Wineo

Podłogowe trendy w nadchodzącym roku - Wineo

 

Wesołych Świąt

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy życzyć Państwu, aby ten magiczny czas obfitował w chwile szczęścia, dobrobytu oraz beztroski, wolnej od wszelkich zmartwień. Dni poprzedzające nadejście Nowego Roku niechaj staną się źródłem refleksji, pozwalającej nam z nową siłą, odwagą i wytrwałością podejmować niezliczone wyzwania w nadchodzącej przyszłości. Niech Nowy Rok 2015 przyniesie Państwu nie tylko wiele chwil radości, lecz będzie także czasem spełnienia zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Jednocześnie pragniemy podziękować, za zaufanie jakim obdarzyli Państwo markę Wineo  i mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie nam równie owocną współpracę.

 

Czytaj więcej

 

Podłogowe trendy 2015

 

 

 Koniec 2014 roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nie tylko czas podsumowań, ale również prognoz na najbliższe sezony. Wystrój wnętrz jest tą dziedziną, w której, podobnie jak w branży odzieżowej, aktualne trendy mocno determinują rynek i zapotrzebowanie klientów. Co wybrać na podłogę, by sprostać najnowszej modzie i jakie podłogi zyskują na popularności opowiada Grzegorz Mazur,  Dyrektor Wineo Polska. 

 

Czytaj więcej

 

 

Ze szwajcarską precyzją – marka Wineo wizytówką warszawskiego salonu Swiss

 

Luksusowe produkty wymagają równie eleganckiej formy sprzedaży. Dotyczy to nie tylko opakowań, ale i miejsc, w których są one prezentowane. Podłogi Select Wood marki Wineo, występując w roli efektownego dopełnienia nowego salonu Swiss w wieżowcu ORCO Tower w Warszawie, po raz kolejny zaprezentowały się jako niezastąpiony materiał do wykończenia prestiżowych i bardzo wymagających wnętrz komercyjnych.

Czytaj więcej

 

 

Ciepło na każdym kroku, czyli podłoga na ogrzewanie podłogowe

 

Przyjemne uczucie komfortu towarzyszące chodzeniu po ciepłej podłodze jest szczególnie doceniane, kiedy przychodzi stanąć na niej bosymi stopami. Efekt ten można osiągnąć stosując odpowiednie materiały podłogowe i podkłady oraz decydując się na rozprowadzenie ogrzewania podłogowego.  Na co zwrócić uwagę przy wyborze „ciepłych podłóg” i jak prawidłowo przeprowadzić ich montaż podpowiada Grzegorz Mazur, ekspert marki Wineo.

Czytaj więcej

 

 

Elastyczna podłoga na klej – podłogi winylowe Ambra marki Wineo

 

Są miejsca szczególnie trudne pod względem aranżacji podłogi. Wymagana niewielka wysokość posadzki oraz duża odporność na użytkowanie mogą skutecznie utrudniać wybór atrakcyjnych materiałów. Rozwiązanie stanowi klejona do podłoża podłoga winylowa Ambra marki Wineo, która na zaledwie dwóch milimetrach grubości pozwoli stworzyć elegancką drewnianą lub kamienną podłogę.

Czytaj więcej

 

Zapraszamy również na profil Wineo na portalu ARCHISPACE:

 


 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt