X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

FertigDeska Luxury na Innovations@Domotex

FertigDeska Luxury na Innovations@Domotex

 FertigDeska Luxury firmy Jawor-Parkiet zostanie zaprezentowana na Innovations@DOMOTEX w Hannoverze

 

 

Innovations@DOMOTEX to kluczowy element międzynarodowych targów dywanów i pokryć podłogowych DOMOTEX, które odbędą się w dniach 17 - 20 stycznia. W strefie dedykowanej najbardziej innowacyjnym produktom zobaczyć będzie można m.in. FertigDeskę Luxury od Jawor-Parkiet.

 

Innovations@DOMOTEX to osobna strefa targów, w której wybrani przez kapitułę konkursu producenci, wystawiają produkty uznane w branży za najbardziej  innowacyjne. Przez cały rok zainteresowane firmy mogły zgłaszać chęć udziału w konkursie. Spośród 330 zgłoszeń z 21 krajów jury wybrało 46 produktów. Jednym z nich jest nowość od firmy Jawor-Parkiet - FertigDeska Luxury.

Eksperci konkursu docenili FertigDeskę Luxury nie tylko za oryginalny design, ale także za funkcjonalność. FertigDeska Luxury to gotowa, ponad dwumetrowa deska z drewna dębowego. Deska dostępna jest w dwóch wersjach: Elegance i Classic, różniących się barwą i strukturą drewna. Wariant Elegance cechuje symetria usłojenia oraz jednolitość kolorystyczna. Będzie on szczególnie dobrze pasował  do przestrzennych i bardzo reprezentacyjnych wnętrz. Wersja Classic jest bardziej dekoracyjna i zróżnicowana. Słoje na desce są nieregularne, tak samo jak i kolorystyka. Niepowtarzalny styl deski będzie doskonale współgrał z wykończeniem podmiejskich rezydencji oraz znanych ze swej prostoty aranżacji skandynawskich. Z kolei dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, że FertigDeska Luxury jest bardziej odporna na odkształcenia i pracę drewna oraz może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym. Deska jest czterostronnie fazowana, może być także poddana procesowi szczotkowania, dzięki któremu uzyskuje się efekt postarzania podłogi. Jej powierzchnia zostaje zabezpieczona siedmioma warstwami lakieru UV lub trzema warstwami naturalnego olejowosku jeszcze na etapie produkcji.

Targi DOMOTEX to jedne z największych targów branży podłogowej na świecie. W tym roku w Hannoverze swoje produkty zaprezentuje około 1300 wystawców z 60 krajów. W ubiegłorocznej edycji konkursu Innovations@DOMOTEX w kręgu wyróżnionych znalazły się 2 firmy z Polski. Liczymy, że i w tym roku jury – na czele z projektantem Stefanem Diez – doceni polski design.

 

Stanowisko Jawor-Parkiet numer E05 znajdować się będzie w hali numer 9.

 

O Producencie Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet

Firma Jawor-Parkiet od ponad ćwierć wieku dostarcza nowe rozwiązania na rynek podłóg drewnianych. W ofercie firmy znajduje się ponad 100 produktów – gotowych parkietów i desek dwuwarstwowych, parkietów litych oraz mozaik. Do produkcji firma wykorzystuje drewno rodzime i surowce egzotyczne. Produkty Jawor-Parkiet posiadają certyfikat Drewna Kontrolowanego FSC.

 

 Zapraszamy na profil Jawor Parkiet na portalu ARCHISPACE: 

Kontakt z mediami:

Karolina Sieniawska

Wordsmith PR

tel. 696 172 123

biuro@wordsmith.pl

www.wordsmith.pl

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt