X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Kanlux na ELEKTROTECHNIK 2015 Dortmund

Kanlux na ELEKTROTECHNIK 2015 Dortmund

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Kanlux SA będzie obecny na tegorocznych Międzynarodowych Targach Specjalistycznych ELEKTROTECHNIK 2015 w Dortmundzie. Poniżej załączam informację prasową i proszę o jej publikację.

 

 

Kanlux SA będzie obecny na tegorocznych Międzynarodowych Targach Specjalistycznych ELEKTROTECHNIK 2015 w Dortmundzie, które odbędą się w dniach od 18 do 20 lutego 2015.

 

Elektrotechnik 2015 to nowoczesne branżowe targi, tworzące atrakcyjne miejsce spotkań dla producentów, handlowców, rzemieślników i klientów indywidualnych. Blisko czterystu wystawców z pięćdziesięciu krajów zaprezentuje swoje produkty, tworzące bogatą ofertę branży elektronicznej i elektrotechnicznej. To właśnie w tym miejscu będzie można będzie poznać najnowsze trendy i istotne innowacje stworzone z myślą o budownictwie i przemyśle.

 

Dla Kanlux SA będzie to doskonała okazja do pokazania najciekawszych rozwiązań oświetleniowych. Wśród produktów, które będzie można zobaczyć na stoisku firmy znajdą się niezwykle popularne wśród klientów panele BRAVO LED, a także nowoczesne, kompaktowe naświetlacze TINI LED. Zaprezentowane zostaną także nowości, w tym źródła światła DIXI i ZIPI, które znalazły się w nowej linii dekoracyjnych źródeł LED Kanlux o nazwie DECORI. Planowanych jest także kilka ciekawych premier produktowych, które jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć wszyscy uczestnicy tego ciekawego wydarzenia.

 

Kanlux SA serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach (pawilon 6, stoisko A10) i porozmawiania ze specjalistami o ofercie Kanlux SA, możliwościach podjęcia współpracy oraz dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb Klienów.

 

W dniu dzisiejszym wprowadzamy do oferty  nowe lampy LED: DIXI COG i ZIPI COG, będące połączeniem tradycyjnego wyglądu klasycznych żarówek oraz innowacyjnych źródeł LED COG. Źródła te są od dziś dostępne w nowej linii produktów Kanlux o nazwie DECORI.

DIXI COG i ZIPI COG dostępne są w dwóch najbardziej popularnych kształtach: szklanej bańki GLS (na trzonku E27) oraz w kształcie tzw. świecowym (na trzonku E14).

Atutem nowych lamp LED, poza tym, że do złudzenia przypominają tradycyjne żarówki, jest ich szeroki kąt świecenia wynoszący 300°, dzięki któremu rozsył światła jest bardzo zbliżony do źródeł klasycznych.

Zaawansowana technologia użyta w konstrukcji DIXI COG oraz ZIPI COG gwarantuje bardzo dużą skuteczność świetlną wynoszącą ponad 100 lm/W. Niski pobór mocy przy jednocześnie wysokim strumieniu świetlnym zapewnia, że są to bardzo energooszczędne źródła światła. DIXI COG i ZIPI COG dostępne są w dwóch barwach światła - ciepłej oraz zimnej.

Zastosowanie:

 

  • ze względu na niewielkie moce są to źródła o charakterze akcentowym,
  • DIXI i ZIPI to źródła światła o charakterze dekoracyjnym,
  • polecane zarówno do wnętrz o charakterze klasycznym, jak i nowoczesnym,
  • idealne wszędzie tam, gdzie źródło światła jest widoczne (żyrandole, kinkiety, kolorowe zawiesia itp.),
  • świetnie spisują się również w oprawach z kloszem, gdzie wymagany jest szeroki kąt emisji światła (lampki szafkowe, lampy stojące, plafoniery).

 

Zapraszamy także na profil firmy Kanlux SA, gdzie znajduje się bogata biblioteka rysunków CAD

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt