X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowe tekstury podłóg marki Wineo do pobrania!

Nowe tekstury podłóg marki Wineo do pobrania!

 

imgNatura w służbie aranżacji – panele podłogowe Marena Live marki Wineo

Zainspirowane naturą wykończenia potrafią ożywić każdy dom, niezależnie od tego w jakim stylu został on urządzony. Panele podłogowe z limitowanej kolekcji Marena Live marki Wineo staną się nie tylko uniwersalnym, ale i efektownym dopełnieniem licznych projektów. Każdy ze stworzonych w oparciu o fakturę naturalnego drewna dekorów wzbogaci design zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Z kolei wysokie parametry techniczne podłóg marki Wineo zadbają dodatkowo o aspekt użytkowy wykończonych z ich użyciem wnętrz.

Czytaj więcej

 

 


Nowe tekstury podłóg marki Wineo do pobrania już dziś!


Z myślą o architektach i projektantach wnętrz marka Wineo stworzyła w ubiegłym roku firmowy profil na portalu Archispace. Niedawno bogata biblioteka plików CAD z podłogami marki Wineo rozbudowana została o 19 nowych tekstur, które już dziś można bezpłatnie pobrać ze strony:http://www.archispace.pl/node/114264_WINEO.

Czytaj więcej


 

 

imgSalon Decodomo z podłogami winylowymi WINEO – Kołobrzeg, ul. Wylotowa 87


W sklepach oferujących produkty przeznaczone do wyposażenia wnętrz perfekcyjny wystrój pomieszczenia jest szczególnie ważny. Dopracowany w każdym calu design lokalu, w którym szukamy inspiracji do stworzenia oryginalnej aranżacji we własnym domu, stanowi jego wizytówkę. Przykładem takiego miejsca jest salon Decodomo w Kołobrzegu, przy urządzaniu którego wykorzystano efektowne podłogi winylowe marki WINEO.

Czytaj więcej

 

imgWnętrze pod znakiem komfortu – przedstawiamy atuty podłóg winylowych

Wiele słyszy się o podłogach winylowych, jednak nie każdy z nas wie, czemu tak naprawdę zawdzięczają one swoją wyjątkowość. Tymczasem nie tylko charakteryzują się trwałą budową, ale są również ciche, ciepłe, funkcjonalne i odporne na ścieranie. Dodatkowo, dzięki bogactwu dekorów, zadbają o estetyczne oraz stylowe wykończenie dowolnego wnętrza. Choć są to bez wątpienia ich kluczowe cechy, to lista zalet jest znacznie dłuższa. O atutach podłóg winylowych opowiada Grzegorz Mazur, ekspert marki Wineo.

Czytaj więcej

 

img

WINEO na targach BAU 2015 w Monachium!

Wraz z początkiem roku stolica Bawarii zamieniła się w międzynarodową arenę, na której przedstawiono szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu architektury, materiałów i systemów budowlanych. Wśród wystawców znalazła się również firma Windmöller Flooring Products, prezentując zarówno kultowe już kolekcje podłóg, jak i najnowszą propozycję – kolekcję podłóg winylowych wineo 600®.

Czytaj więcej


 

Zapraszamy również na profil Wineo na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt