X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Targi Światło 2015 - nowa odsłona marki Kanlux!

Targi Światło 2015 - nowa odsłona marki Kanlux!

  Newsletter nr: 10/2015
Kanlux
 
 
 
 
 

Kanlux w zupełnie nowej odsłonie na Targach Światło 2015

Serdecznie zapraszamy projektantów, architektów oraz wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi i stylowymi pomysłami oświetleniowymi na Międzynarodowe Targi Światło 2015. To bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej, nie może tam zatem zabraknąć również firmy Kanlux SA.

Tym razem pokażemy się Państwu z zupełnie nowej strony, odsłonimy kilka tajemnic dotyczących rozwoju firmy, nowego wzornictwa oraz możliwości współpracy w obszarze projektowania nowoczesnych opraw oświetleniowych. Na naszym stoisku będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć nasze nowe kierunki rozwoju, a także porozmawiać z naszymi specjalistami i ekspertami ds. inwestycji, sprzedaży, marketingu, projektowania, czy eksportu. Zobaczcie jak się zmieniamy!

Wiadomości

Kanlux SA na Targach BUDMA 2015


W tym roku po raz kolejny można było nas spotkać na Targach BUDMA, które odbyły się w dniach 10-13 marca 2015 w Poznaniu. Raz jeszcze wystawialiśmy się w ramach stoiska Archispace, gdzie w punkcie konsultacyjnym firmy Kanlux SA można było spotkać naszych specjalistów oświetleniowych, którzy z zapałem opowiadali o naszych najciekawszych produktach. Była to także znakomita okazja, by z bliska przyjrzeć się wybranym oprawom oświetleniowym i źródłom światła marki Kanlux, w tym wielokrotnie nagradzanym oprawom CODIA LED, praktycznym naświetlaczom LED – TINI, MONDO i RINDO,  trwałym i estetycznym oprawom ściennym ZEW i MAGRA, czy ledowym plafonierom DABA i JURBA. Architekci oraz projektanci chętnie uczestniczyli w specjalistycznych pokazach warsztatowych w ramach Akademii Efektywnego Projektowania, prowadzonych przez trenerów Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PROCAD. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w tych dniach w Poznaniu, wszystkie tematy były na żywo transmitowane online. 

 

Oprawy CODIA LED wyróżnione tytułem ELEKTROPRODUKT ROKU 2014

Rodzina opraw oświetleniowych CODIA LED należy do najbardziej utytułowanych produktów marki Kanlux. Pod koniec ubiegłego roku niezależny panel ekspertów przyznał jej Złote Godło Najwyższa Jakość QI, teraz ponownie została doceniona, tym razem przez czytelników magazynu „Elektrosystemy”, którzy przyznali jej tytuł ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii „Technika Świetlna”. Do konkursu zgłoszono aż 146 produktów w 12 kategoriach. Konkurs na najlepsze produkty elektrotechniczne roku odbył się już po raz dwunasty. Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, i to z dwóch powodów: akcja odbywa się pod patronatem jednego z najważniejszych branżowych magazynów w kraju, a wyróżnienie przyznają je Klienci, którzy mieli okazję przetestować produkty marki Kanlux i docenić ich walory. Serdecznie dziękujemy Państwu za wybór opraw CODIA LED, bez wątpienia jednego z najciekawszych produktów w naszej ofercie. Oficjalna lista zwycięzców zostanie zamieszczona już w marcowym wydaniu „Elektrosystemów”.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux SA 2013

 

 

Zapraszamy także na profil firmy Kanlux SA, gdzie znajduje się bogata biblioteka rysunków CAD

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt