X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nagrody, nowości, spotkania dla projektantów i architektów - Kanlux

Nagrody, nowości, spotkania dla projektantów i architektów - Kanlux

  Newsletter nr: 11/2015
Kanlux
 
 
 
 
 

Nagrody dla TINI i GIO na Międzynarodowych Targach Światło 2015

Na XXIII Międzynarodowych Targach Światło, Kanlux miał okazję pokazać się Klientom z zupełnie nowej strony. Zgodnie z hasłem towarzyszącym tym targom „Ten sam Kanlux, nowe możliwości!” wszyscy odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zobaczyć nowe oblicze firmy istniejącej  na rynku już od 26 lat.

Chcąc dotrzymać kroku oczekiwaniom Klientów, otwieramy się na nowe pomysły. Jakość od początku była priorytetem. Teraz równie ważnym kierunkiem stało się dla nas oryginalne wzornictwo i nowe, nieszablonowe pomysły. Z tego powodu tym razem nasz stoisko ozdabiały bardzo efektowne lampy dekoracyjne. Największe zainteresowanie wzbudziła Crisalida, autorstwa znanego hiszpańskiego projektanta Antonio Miró, wspaniała lampa wykonana ręcznie z największą dbałością o szczegóły, pokryta najwyższej jakości naturalnym jedwabiem. Równie wiele zachwytu wzbudzały białe i czarne lampy Padaung. Stworzone przez hiszpańską grupę młodych projektantów 3PATAS. Te eleganckie i zarazem niezwykle efektowne lampy zostały ozdobione kryształkami Swarovskiego. Innym wartym uwagi projektem oświetleniowym była linia nowoczesnych i minimalistycznych ściennych, sufitowych oraz podłogowych lamp VOLTA autorstwa Estudi Ribaudi, które można było znaleźć na piętrze naszego stoiska.

Podczas targów, jak co roku organizowane były konkursy na najlepsze produkty. Jesteśmy bardzo dumni, że docenione zostały aż dwa rozwiązania oświetleniowe z naszej oferty. Pierwszą nagrodę w kategorii opraw oświetleniowych zdobyła rodzina nowoczesnych, kompaktowych naświetlaczy TINI LED o znakomitych parametrach świetlnych. Wyróżnienie przyznano także naszej nowości, źródłom światła GIO będących innowacyjnymi ledowymi odpowiednikami tradycyjnych halogenów. Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska Kanlux podczas targów. Cieszymy się, że przy tej okazji mogliśmy się spotkać.

 

czytaj więcej

Wiadomości

TRAKO i DORTO – nowe reflektorowe oprawy LED COB  z adapterem do 3-fazowego szynoprzewodu

Kanlux oferuje Państwu oświetlenie cechujące się unikatowym designem oraz wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Doskonałym przykładem takich produktów są wprowadzane w kwietniu  do sprzedaży oprawy  LED do szynoprzewodów. TRAKO i DORTO to oprawy stanowiące doskonałe połączenie estetycznego wzornictwa i światła uzyskiwanego z energooszczędnych źródeł wykonanych w technologii LED COB. Klienci mają możliwość wyboru  dwóch typów opraw o różnych mocach, wyglądzie oraz kącie rozsyłu światła. TRAKO i DORTO mogą być zasilane z jednego z trzech obwodów szynoprzewodu, przez co można je załączać naprzemiennie. Pozwala to na uruchamianie wybranych opraw tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Zasilaniem opraw można sterować za pomocą czujników ruchu, co gwarantuje dodatkowe oszczędności.

Oprawy TRAKO o mocach 11W i 20W przeznaczone są głównie do oświetlania miejsc, na które chcemy zwrócić uwagę i polecane są do stosowania w sklepach czy galeriach. TRAKO 11W mogą również doświetlać punktowo wybrane obiekty np. rzeźby w galeriach, manekiny w sklepach czy miejsca promocji.

Oprawy DORTO o mocach 20W i 40W oraz kątach świecenia 38 i 60 stopni to oprawy przeznaczone do oświetlenia półek sklepowych, wystaw czy regałów. Oprawy doskonale prezentują się pojedynczo oraz jako złożone instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty podkreślające wyjątkowy wystrój i charakter pomieszczeń. Lampy idealnie wkomponują się zarówno  w klasycznie, jak i nowocześnie urządzone wnętrza.

czytaj więcej

TOMI LED – światło w najlepszej formie

W związku z ciągłą popularnością źródeł światła LED, Kanlux wprowadził do portfolia nowy model  źródeł światła z trzonkiem GU10 - TOMI. Oferowane przez nas żarówki dostępne są w wersji  ciepłej i zimnej, o mocy 3W i 5W. W źródłach zastosowana jest hybrydowa konstrukcja radiatora (warstwa termotworzywa z aluminiowym wkładem), dzięki czemu wymiana ciepła z otoczeniem jest dużo mniejsza, a moc pobierana przez źródła światła TOMI bardziej efektywna niż w szklanych oprawach. Biały kolor tworzywa wraz z matowym kloszem utrzymano w nowoczesnym i eleganckim wzornictwie, pasującym do każdego wnętrza. Źródła TOMI umożliwiają oświetlanie znacznie większej powierzchni niż zwykłe żarówki halogenowe, ponieważ charakteryzują się dużo większym kątem emisji światła, równomiernie rozprowadzanym dzięki zastosowaniu matowego klosza.

czytaj więcej

Kanlux na wiosennych konferencjach i warsztatach

Wiosną można nas spotkać na wielu ciekawych konferencjach odbywających się na terenie całej Polski. Zachęcamy Państwa do udziału w tych wydarzeniach. Projektantów oraz architektów wnętrz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej konferencji DESIGN, odbywającej się w maju w Olsztynie. Warto przyjść, by zobaczyć nasze wyjątkowe propozycje z nowej kolekcji opraw oświetleniowych. Inną propozycją są konferencje z cyklu OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ. Marcowe i kwietniowe wydarzenia w Łodzi i Gdańsku mamy już za sobą. Kolejną możliwością do spotkania w ramach tego cyklu, będzie konferencja w Szczecinie, zaplanowana na 18 maja 2015 roku. To znakomite okazje do poznania możliwości Kanlux SA oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zachęcamy do udziału.

sprawdź harmonogram

 

Zapraszamy także na profil firmy Kanlux SA, gdzie znajduje się bogata biblioteka rysunków CAD

Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt