X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Pobierz już dziś - nowe tekstury podłóg winylowych Wineo 600!

Pobierz już dziś - nowe tekstury podłóg winylowych Wineo 600!

 

 

Pobierz już dziś - nowe tekstury podłóg winylowych Wineo 600!

Firmowy profil marki Wineo na portalu Archispace powstał z myślą o architektach i projektantach,którzyposzukują nowatorskich rozwiązań podłogowych. By zapewnić im stały dostęp do pojawiających się nowości systematycznie poszerzana i aktualizowana jest biblioteka plików CAD, zawierająca podłogi marki Wineo. Niedawno bogata oferta wzbogacona została o tekstury z najnowszej kolekcji Wineo 600. 
 

Czytaj więcej 

 

 

 

Wineo i Bautec Polska edukują! – szkolenie z montażu i pielęgnacji podłóg

 

12 maja 2015 roku we Wrocławiu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Windmoller Polska i Bautec Polska. Współpracujący z firmami sprzedawcy i montażyści otrzymali teoretyczną, a przede wszystkim praktyczną wiedzę z zakresu m.in. montażu i pielęgnacji podłóg. 

 

 
 
 
 
Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy PHOENIX z podłogami
winylowymi WINEO  – Kołobrzeg, ul. Słowackiego 1
 
 
Ośrodek sanatoryjno - wczasowy to miejsce, które służyć ma głównie regeneracji sił. Sprzyja temu atmosfera wyciszenia i wypoczynku. Jednak klimat tu panujący nie zależy jedynie od personelu czy oferty zabiegowej. Ważny jest nienaganny, a przy tym zapewniający bezpieczeństwo wystrój ośrodka. Przykład stanowi wykorzystanie podłogi winylowej marki WINEO, której walory docenią przebywający w Ośrodku Sanatoryjno - Wczasowym PHOENIX goście. 
 
 
 
 
Znajdź nas na portalach społecznościowych!

 

WINEO zaprasza na Facebook’a i Google Plus’a. Nasze profile tworzone są z myślą o osobach zainteresowanych urządzaniem wnętrz, poszukujących wyjątkowych aranżacji i niebanalnych rozwiązań. Dostarczamy informacje na temat nowości produktowych, prezentujemy także nasze realizacje. Prowadzone profile to nie tylko kompendium wiedzy o podłogach marki Wineo oraz codzienna dawka inspiracji. Organizujemy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Bądź na bieżąco i dziel się z nami swoimi pomysłami – dołącz do nas na Facebook`u:
Wineo. Pasja tworzenia i Google+: Panele podłogowe Wineo Polska

 

Czytaj więcej 

 

 

 

Podłoga inspirowana naturą - nowa kolekcja paneli Wineo 600


Kamień oraz drewno to dwa aranżacyjne standardy, które potrafią dodać klasy i ponadczasowego charakteru każdemu wnętrzu. Naturalny wygląd i wyjątkowe właściwości obu tych surowców zainspirowały projektantów marki Wineo do stworzenia nowej linii podłóg winylowych Wineo 600. 

Czytaj więcej 

  

 

 

Zapraszamy na profil Wineo na portalu ARCHISPACE:

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt