X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Poznaj więcej możliwości w oświetleniu

Poznaj więcej możliwości w oświetleniu


Newsletter nr: 12/2015
Kanlux
 
 
 
 
 

BORD DLP – dyskretny urok nowoczesności

Kolekcja dekoracyjnych opraw do nabudowania marki Kanlux została rozszerzona o nowoczesne i estetycznie wykonane oprawy nastropowe BORD DLP. Łagodne krawędzie i zakrzywione linie dodają oprawom elegancji i subtelności. Idealnie pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych: biur, sklepów, galerii. Klienci mają możliwość wyboru opraw w dwóch wariantach: pojedynczej i podwójnej oraz w dwóch różnych kolorach: srebrnym i białym, co daje szerokie możliwości doboru opraw do wystroju wnętrza. Oprawy BORD DLP umożliwiają regulację ułożenia źródła światła w granicach 25°, co pozwala na skierowanie strumienia światła w pożądane miejsce. W oprawach BORD zastosować można źródła światła LED na trzonek GU10, które, w porównaniu z tradycyjnymi halogenami, pozwalają na znaczną oszczędność energii elektrycznej.

czytaj więcej

Wiadomości

Kanlux w gronie najlepszych europejskich firm

26 maja 2015 roku odbyła się w Londynie wielka gala konkursu European Business Awards, na której zostały wręczone nagrody dla najlepszych firm z całej Europy. W edycji 2014/2015 w szranki z 24. tysiącami przedsiębiorstw stanął także Kanlux, który podczas tego wydarzenia otrzymał złoty medal oraz tytuł Ruban d'Honneur w kategorii „The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m”. Tym samym znaleźliśmy się w ścisłej, europejskiej czołówce najlepszych firm. 
Każdego roku firmy z całej Europy rywalizują o tytuł najlepszej w jedenastu kategoriach. Nagroda zdobyta na arenie międzynarodowej jest dla nas ważna, ze względu na aktywną działalność na rynkach eksportowych. Nasze produkty dostępne są juz w ponad czterdziestu krajach całego świata, a marka Kanlux staje się coraz bardziej rozpoznawalna również poza granicami naszego kraju.

czytaj więcej

AR111 LED REF - innowacyjne źródła światła LED oparte na technologii COB

Seria DECORIA Kanlux została rozszerzona o oryginalne źródło, stanowiące połączenie technologii LED COB z tradycyjnym odbłyśnikiem, nadając mu wyjątkowy wygląd. AR111 LED REF kształtem przypomina klasyczne halogenowe źródło światła typu halospot, w którym światło emitowane jest poprzez odbicie od reflektora. Dzięki temu idealnie sprawdza się w oprawach domowych jaki i w zastosowaniach profesjonalnych np. w sklepach czy biurach.
Bardzo efektywna konstrukcja radiatora zapewnia dobre parametry termiczne, a zastosowany w źródłach zasilacz stabilizowany (IC) gwarantuje najwyższą jakość emitowanego światła. AR-111 LED REF w porównaniu z halogenem zużywa dużo mniej energii  - tylko 12W. Ma też zdecydowanie dłuższą trwałość i nie generuje tak dużych ilości ciepła, jak jego tradycyjny odpowiednik.

czytaj więcej

ONSTAR LED i CROTO LED - energooszczędne oprawy natynkowe

Dekoracyjne oprawy zewnętrzne ONSTAR LED i CROTO LED wyróżnia proste, nowoczesne wzornictwo. Wysoka jakość wykonania produktu w połączeniu z żywotnością diod szacowaną na 20 000 h sprawia, że mogą sprawnie funkcjonować przez wiele lat, bez konieczności konserwacji. Występują w kilku kształtach: okrągłym, kwadratowym (CROTO LED) lub prostokątnym (ONSTAR LED). Wszystkie w kolorze szarym. Oprawy wyposażone są w zasilacz i źródła LED, osłonięte przeźroczystym kloszem PC. Obudowę wykonano z tworzywa sztucznego ABS. ONSTAR LED i CROTO LED doskonale spełniają swoją funkcję jako oświetlenie dekoracyjne, pozwalając na doświetlenie dojść do budynków, schodów czy też ogólną orientację w terenie wokół budynku. Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że można je montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt