X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Polbruk – żegnamy lato, witamy nowości

Polbruk – żegnamy lato, witamy nowości

NEWSLETTER DO ARCHITEKTÓW POLBRUK 2/2015

Polbruk – żegnamy lato, witamy nowości. W tym sezonie Państwa uwadze oraz zmysłowi estetycznemu szczególnie polecamy:

Polbruk Magna awangardowe, a zarazem minimalistyczne płyty o wymiarach 50 x 75 cm. Dzięki grubości 10 cm wytrzymałe, a za sprawą szarej kolorystyki – uniwersalne.

Polbruk Linea płyty tarasowe wet-cast o fakturze przypominającej naturalną skałę wapienną. Smukły, prostokątny kształt, chropowata powierzchnia i delikatne kolory płyt działają inspirująco – do każdej przestrzeni wprowadzając unikalny styl i odrobinę ekskluzywności.

Polbruk Aura niezwykle estetyczny produkt, którego faktura nawiązuje do powierzchni granitu płomieniowanego. Ze względu na niewielką grubość 4 cm – praktyczne, o szerokim zastosowaniu.

Polbruk Urbanika 60 drobnopłukana zdobywca statuetki TopBuilder 2015, kostka brukowa charakteryzująca się dużym formatem 20 x 60 cm, dzięki czemu znajduje zastosowanie zarówno w ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej.

Co nowego na rynku elementów małej architektury?

Ogrodzenie Antara II stabilne i estetyczne bloczki ogrodzeniowe niewymagające fugowania spoin pionowych. Wyglądają na kamienne, dzięki czemu świetnie komponują się z otoczeniem i roślinnością w ogrodzie.

Obrzeże Endo nowe, 4 elementowe obrzeże o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem wykorzystywane do wykańczania tarasów, schodów, ścieżek czy wysp w ogrodzie. Dostępne w 4 kolorach. 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt