X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Na bieżąco z najnowszymi trendami – tekstury podłóg marki Wineo do pobrania!

Na bieżąco z najnowszymi trendami – tekstury podłóg marki Wineo do pobrania!

 

 


imgDwa wymiary podłogi – nowe panele winylowe z kolekcji Wineo 600 marki Wineo

Urządzając wnętrze musimy pamiętać, aby poszczególne elementy wyposażenia współgrały nie tylko ze sobą, ale i pasowały do rodzaju i wielkości pomieszczenia. W przypadku podłogi oznacza to wybór produktów dostosowanych do wnętrza pod względem właściwości, wyglądu oraz rozmiaru. Nowa kolekcja paneli winylowych Wineo 600 to eleganckie i wytrzymałe podłogi dostępne w dwóch formatach: standardowym oraz XL.

Czytaj więcej

 

 


Na bieżąco z najnowszymi trendami – tekstury podłóg marki Wineo do pobrania za darmo!


Powstały w ubiegłym roku firmowy profil marki Wineo na portalu Archispace jest systematycznie poszerzany o nowe produkty, a także dekory i tekstury istniejących już kolekcji. Wszystkie dostępne materiały dostępne są do pobrania bezpłatnie.

Czytaj więcej


 

 

imgCzyste piękno naturalnych podłóg – innowacyjna biopodłoga Purline eco marki Wineo 

W dzisiejszych czasach dbałość o środowisko nie jest tylko chwilową modą. To obowiązek, który można realizować na wiele sposobów, w tym także dokonując wyboru odpowiedniej podłogi. Purline eco marki Wineo to jedyna dostępna na rynku podłoga, która w 90% została wykonana z odnawialnych surowców i naturalnych wypełniaczy.

Czytaj więcej

 

imgZmieniamy się na lepsze – wineo-polska.pl w nowej szacie graficznej

Strona internetowa marki Wineo zyskała nową szatę graficzną, która jest jeszcze bardziej funkcjonalna i przejrzysta. Dzięki wprowadzonym zmianom korzystanie z poszczególnych materiałów, a także zapoznanie się z ofertą marki jest jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Czytaj więcej

 

 

img

Wineo i Bautec Polska - szkolenie z montażu i pielęgnacji podłóg

23 czerwca 2015 roku odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez Windmöller Polska i Bautec Polska, tym razem w Krakowie. Obecni na nim sprzedawcy i montażyści współpracujący z firmami mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, z dziedziny montażu, pielęgnacji i konserwacji podłóg. Szkolenie obejmowało dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich dotyczył podłóg winylowych marki Wineo, natomiast drugi poświęcony został ekologicznym podłogom z kolekcji Purline eco.

Czytaj więcej


 

Zapraszamy również na profil Wineo na portalu ARCHISPACE:

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt