X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Jesienne ogrody z Polbrukiem

Jesienne ogrody z Polbrukiem

 
Szanowni Państwo,

witamy w nowym, twórczym sezonie, w którym przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.

 

Kierunek Ciechocinek 2 – zaprojektuj z nami przestrzeń w Ciechocinku

Polbruk wraz z Urzędem Miejskim w Ciechocinku ponownie łączą siły w celu uatrakcyjnienia przestrzeni miejskiej w Ciechocinku. Wszystkich studentów architektury zachęcamy do opracowania koncepcji ideowej zagospodarowania przestrzeni w centrum tego miasta. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. Więcej ...

 
Jesienią ogrody mają w sobie coś przykuwającego uwagę. To „coś” można wydobyć, sięgając po kostkę brukową i elementy małej architektury. W tym sezonie polecamy:

 

Polbruk Avanti
Uniwersalna kostka pozwalająca w pełni wykorzystać możliwości aranżacyjne danego terenu – manewrować na łukach, bawić się wzorami, nietuzinkowo łączyć kolory.

 

 

 

 

 Polbruk Petra 
Wyszukana kostka o charakterystycznych, nieregularnych kształtach. Aranżacje wykonane z jej użyciem potrafią zupełnie odmienić sposób myślenia o elementach brukowych. 

 
 
 
 

 
Polbruk Granito

Przed tą kostką jesień nie ma żadnych tajemnic.
W palecie kolorów dominują brązy i beże – zawsze aktualne, niezwykle uniwersalne.

 

 
 
 
 
 
 
 
Polbruk Ideo drobnopłukane

Kostka powstała z fascynacji drobnym, dającym elegancki efekt kruszywem. Wraz z nową fakturą produkt zyskał więcej możliwości zastosowania i – nowych fanów.

 

 

 

 

 

Obrzeże Endo
Szare, grafitowe, czerwone czy brązowe? Obrzeże Endo to gwarancja trafnego wyboru. Produkt świetnie odnajduje się zarówno w prostych, jak i wymagających aranżacjach.
 
 
 
 
 
 
 

Obrzeże Modern

Niekonwencjonalny sposób na wykończenie schodów, tarasów, miejsc zieleni. Każdy komplet składa się z 4 połączonych ze sobą elementów, co daje 4 razy więcej możliwości wykorzystania w aranżacjach przydomowej przestrzeni.

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt