X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Systemy Easy Glass firmy Q-railing teraz dostępne w formacie BIM

Systemy Easy Glass firmy Q-railing teraz dostępne w formacie BIM

Wersja online
Easy Glass now available in BIM format
.

EASY GLASS® TERAZ DOSTĘPNY
W FORMACIE BIM

Wyprzedzając wymagania państwowych przepisów dotyczących wniosków w związku z umowami budowlanymi na obiekty użyteczności publicznej o stosowanie Building Information Modelling (BIM), systemy Easy Glass® firmy Q-railing są już dostępne jako obiekty BIM. Można ją pobrać na naszej stronie internetowej.

Coraz więcej projektów jest wykonywanych i zarządzanych za pomocą systemów działających na zasadach BIM. Jest to obecnie powszechna praktyka w Stanach Zjednoczonych oraz coraz częstsza - w Wielkiej Brytanii, Holandii i różnych krajach skandynawskich. W kolejce czekają kolejne kraje europejskie.

MOD 0749

CERTYFIKAT ABZ DLA EASY GLASS® MOD 0749

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. To się opłaca. Nasz system balustrad całoszklanych Easy Glass® MOD 0749 otrzymał niemiecki certyfikat AbZ. Stał się w ten sposób jednym z niewielu na świecie certyfikowanych systemów wykorzystujących adaptery do szkła, umożliwiających konstruowanie balustrad całoszklanych.

MOD 0763

ADAPTER EASY GLASS® MOD 0763 CERTYFIKOWANY PRZEZ ABZ

Najpierw Easy Glass® MOD 0749 otrzymał wysoką punktację i uzyskał niemiecki certyfikat AbZ. Teraz kolej na Easy Glass® MOD 0763. Ten wielofunkcyjny, prostokątny adapter do szkła też posiada już certyfikat AbZ. Aby produkt został oficjalnie dopuszczony do powszechnego zastosowania w budownictwie w Niemczech, musi on zostać poddany wielu testom.

Facebook LinkedIn YouTube Twitter  

Q-railing
ul. Jeleniogórska 16
60-179 Poznań
Polska

T. 61 661 80 00
F. 61 661 80 02
sales@q-railing.pl
www.q-railing.com

.
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt