X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Podłogi PERGO nagrodzone na Forum Dobrego Designu 2015!

Podłogi PERGO nagrodzone na Forum Dobrego Designu 2015!

9 grudnia 2015 był bardzo ważnym dniem w kalendarzu wielu polskich architektów i projektantów. Tego dnia, odbył się w Warszawie jeden z największych eventów dla ludzi związanych z projektowaniem – Forum Dobrego Desingu 2015. Unilin, producent najwyższej jakości podłóg marki  PERGO zaprezntował podłogi w 2 kategoriach: Laminowane oraz Winylowe. Miło nam poinformować, że podłoga laminowana Long Plank Dąb Zimowy zgłoszona do konkursu w kategorii ”Ściany i Podłogi” otrzymała specjale wyróżnienie jury.

 

Forum Dobrego Designu jest najważniejszym,  profesjonalnym wydarzeniem roku dla projektantów i architektów w Polsce. Cały dzień uczestnicy forum mogli brać udział w warsztatach w formie paneli dyskusyjnych dotyczących najnowszych trędów w projektowaniu oraz prezentacjach nowości i produktów związanych wykończeniem wnętrz. W tym roku ponad 800  profesjonalistów wzięło udział w tym forum,  większość z nich odwiedziła stanowisko PERGO, gdzie były prezentowane podłogi laminowane oraz odbyła się premiera najnowszej kolekcji podłóg winylowch. Goście mogli przekonać sie na własne oczy,  jak bardzo praktyczne i wytrzymałe są produkty marki PERGO. Największym zainteresowaniem cieszyły się testy, jakim poddawaliśmy nasze podłogi. Niesamowite wrażenie na odwiedzających zrobił test markera na podłogach winylowych, oraz test odporności i wytrzymałości na zarysowania podłóg laminowanych. 

 

Ukoronowaniem dnia była wielka gala wręczania nagród dla najlepszych produktów w 9 kategoriach. Pomimo silnej konkurencji nasza podłoga w formacie długiej deski otrzymała  nagrodę  - wyróżnienie jury w kategorii ”Podłogi i Ściany”. Jury składało się ze 130 niezależnych projektantów i architektów. Grono to wysoko oceniło nie tylko wyjatkowy desing naszych podłóg, lecz również niezrównaną jakość i wytrzymałość  produktów marki PERGO.

Poniżej zwycięski dekor do pobrania

 

Bartlomiej Cybulski, Country Manager Unilin:

 

 

“Udział w Forum Dobrego Designu był dla firmy Unilin niesamowitym doświadczeniem i wspaniałą okazją do spotkania z najlepszymi architektami i projektantami w Polsce.  Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia dla naszych podłóg laminowanych, które potwierdza, że dzięki nowym technologiom tworzymy nie tylko wyjątkowo odporne i trwałe produkty, ale również o niesamowitym wyglądzie.”

 

 

 

Więcej informacji na temat eventu mozna znaleść na: http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design

 

Wiecej informacj na temat podłóg PERGO można znaleść na: http://www.pergo.pl/  oraz www.pro.pergo.pl

 

Nasz Facebook: https://www.facebook.com/pergoeurope/ i konto na Twitter: https://twitter.com/PergoEuropeAB   

 

 

 

źródło zdjęć: www.dobrzemieszkaj.pl   

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt