X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Ekskluzywna oferta dla wyrafinowanego klienta - tylko w Kanlux

Ekskluzywna oferta dla wyrafinowanego klienta - tylko w Kanlux

  Newsletter nr: 13/2015
Kanlux
 
 
 
 
 

„New Light Style - południowoeuropejska definicja oświetlenia dekoracyjnego”

Płynne, wyrafinowane linie, które w połączeniu ze szlachetnymi i naturalnymi materiałami z całego świata kreują niesamowitą opowieść, w której wyobraźnia i wiedza uznanych europejskich projektantów spotykają się, by stworzyć oryginalne oświetlenie najwyższej jakości.

„New Light Style - południowoeuropejska definicja oświetlenia dekoracyjnego” pod takim tytułem zaprezentowaliśmy swój najnowszy projekt, szerzej omawiany podczas realizowanych w 2015 roku konferencji DESING, dedykowanych projektantom i architektom wnętrz. Ostatnie seminarium cyklu miało miejsce w Poznaniu. Uczestnikom wszystkich dotychczasowych konferencji dziękujemy za spotkanie. Mamy nadzieję, zobaczyć się z Państwem przy podobnej okazji w tym roku.
Wszystkich zainteresowanych naszym nowym projektem - ekskluzywnymi lampami, rodem z południowej Europy zapraszamy do odwiedzenia platformy www.newlightstyle.com. New Light Style to pasja zdobienia światłem!

Wiadomości

Gwiezdna kolekcja – nowa rodzina opraw dekoracyjnych

Różnorodność kształtów i dostępność w ciepłej i zimnej barwie światła, to zdecydowane argumenty przemawiające na korzyść naszej nowej oferty opraw dekoracyjnych LED. Dostępne w sześciu wariantach, fantazyjne oprawy akcentowe nadadzą każdemu domowi subtelnego blasku. Ich nowoczesny design połączony z atrakcyjnym efektem świecenia to doskonały pomysł na podświetlenie schodów, przedpokojów i korytarzy, a także na zaakcentowanie wystroju innych pomieszczeń. Klienci z łatwością dopasują  akcenty świetlne do wystroju i klimatu swojego domu.  Unikatowa konstrukcja opraw zapewnia równomierną emisję światła, a zastosowane tu markowe diody LED gwarantują dużą energooszczędność - pobór mocy w pojedynczej oprawie to zaledwie 0,8W. Co więcej, wysoka trwałość diod wynosząca aż 50 000h zapewnia, że będą one zdobić mieszkanie przez długie lata.

ZOBACZ FOLDER PRODUKTOWY                                                                                    


TRIColor LED – rewolucja w oświetleniu LED

Teraz przy użyciu jednego źródła światła można wybrać jedną z trzech barw światła, w zależności od pory dnia, nastroju i klimatu jaki mamy potrzebę wykreować. Dzięki innowacyjnej funkcjonalności, zmiana barwy następuje za pomocą zwykłego włącznika światła. Wystarczy tylko wkręcić żarówkę TRIColor do oprawy i po prostu włączyć światło. Bez specjalnych przełączników i dodatkowych urządzeń. Przy pierwszym włączeniu światła źródło świeci barwą ciepłą. Jeżeli zgasimy światło i od razu włączymy je ponownie uzyskamy barwę neutralną Powtórzenie tej czynności da nam światło zimne. Źródło wyposażone jest również w funkcję zapamiętywania ostatniego wyboru barwy („Memory function”). Dzięki swoim właściwością i mocnemu strumieniowi światła  znajduje zastosowanie w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia. Źródła TRIColor dostępne są w wersji E27 i GU10.

czytaj więcej

HIMA MCOB 30W-NW-W – energooszczędne rozwiązanie LED

Oprawa HIMA MCOB 30W-NW-W bazuje na zespolonym module diodowym LED MCOB o mocy 30W. Wykonana została ze stopu aluminium w kolorze białym i jest przeznaczona  do wbudowania w sufit podwieszany. Wyróżnia ją możliwość kątowej regulacji kierunku rozsyłu światła w płaszczyźnie zarówno wertykalnej, jak i horyzontalnej.  Zastosowany tu wysokiej jakości moduł LED MCOB umożliwia oprawie aż 30 000h pracy, a emitowany strumień świetlny ma wartość  2100 lm. Oprawa HIMA MCOB 30W-NW-W dostępna jest w neutralnej barwie światła (NW).  Doskonale nadaje się do oświetlenia pomieszczeń biurowych, galerii, ekskluzywnych sklepów, czy restauracji, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi pasuje również do dużych pomieszczeń mieszkalnych.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt