X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Metamorfoza ogrodzenia z XCEL

Metamorfoza ogrodzenia z XCEL

Arete Horizon Massive to system, który łączy w sobie  nowoczesność, prostotę oraz daje poczucie prywatności. Dzięki indywidualnemu doborowi szerokości profili i dylatacji możemy uzyskać efekt jednolitej bariery, która ochrania nas przed niechcianymi widzami z zewnątrz posesji. W przedstawionej realizacji wykorzystany jest profil 200 mm w kolorze RAL 9007. W temacie kolorostyki nie ma ograniczeń, do wyboru jest szeroka gama kolorów drewnopodobnych oraz z palety RAL!

 Ogrodzenie ukazane na zdjęciach przeszło ogromną metamorfozę.

Współpraca rozpoczęła się od indywidualnego projektu, dzięki któremu zostały podkreślone walory terenu i budynków stojących na posesji. Monolityczny beton został otynkowany, co pozwoliło na ujednolicenie i dopasowanie ogrodzenia do istniejących elementów na działce.

Murki zostały przykryte daszkami z betonu architektonicznego, który idealnie sprawdza się w tej roli.

W styl linii ogrodzeń Arete Horizon idealnie wpasowuje się nowoczesa skrzynka na listy- Modern Post Box. W panelu nierdzewnym umieszczone są rozwiązania dopasowane do stylu życia klienta, w zależności od potrzeb wykorzystane są: videodomofon, czytnik linii papilarnych, domofon, klawiatura kodowa oraz oczywiście przelotowa skrzynka na listy, która umożliwia odbieranie poczty od strony posesji.

Możliwości są nieograniczone !

Zadaszenie w kształcie litery „L”  w połączeniu z  oświetleniem nadaje nowoczesnego designu całemu ogrodzeniu. Jednak nie tylko wygląd ma tutaj znaczenie, takie rozwiązanie jest niezwykle funkcjonalne. Przy zdradliwej pogodzie naszego klimatu dajemy komfort gościom podczas oczekiwania na naszą reakcję na sygnał domofonu.

Zapraszamy na profil Xcel na portalu ARCHISPACE: 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt