X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wyraźne struktury i kolory

Nowe wzory winylowych oklein ściennych Vescom

 

Imponująca faktura

Zgodnie z tradycją Vescom proponuje w swojej kolekcji wyraziste struktury, takie jak Tonga i Shannon. Clark jest nowym, ciekawym wzorem. To czytelny graficzny motyw nawiązujący do architektury. Każda ściana wykończona okleiną Clark po prostu przyciąga wzrok. Głęboka struktura daje niezwykły efekt 3D, dzięki czemu ściana staje się prawdziwym teatrem światła i cienia. Clark dostępny jest w 19 matowych i metalicznych kolorach.

wallcovering - design Clark

 

140 kolorów Colour Choice

Niezawodna linia Colour Choice pojawi się w nowej kolorystycznej,  które całkowicie odpowiadają współczesnym wymaganiom i gustom. Aż 140 odcieni! Neutralne odcienie i nowe akcenty kolorystyczne wzbogacą oferowaną kolekcję.

 

Willow to bogaty, warstwowy deseń o poziomej, organicznej strukturze. Delikatny i elegancki. Okleina Willow proponowana jest w 20 nowych, metalicznych kolorach, nie tylko modnych, ale i szykownych.

 wallcovering - design Willow

 

Rainy to okleina przypominająca w odbiorze len. Deseń o naturalnym i nieregularnym charakterze. Duży wybór kolorystyczny (33 kolory) oferuje nie tylko naturalne odcienie lnu, ale także wyraźne kolory, takie jak głęboki niebieski, koralowy czy słonecznie żółty.

 

Winylowa okleina ścienna

Winylowe okleiny ścienne Vescom są niezwykle mocne, higieniczne, trwałe, odporne na działanie światła, przebarwienia, zarysowania i uderzenia, łatwe w utrzymaniu, przeznaczone do montażu bezszwowego. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów dostarczane są także z powłoką Vescom Protect.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt